• Nowy
Kup Funkcjonalny klucz sprzętowy USB ZigBee CC2531 - 9888010100042 - SNF61 - Homescreen.pl

Funkcjonalny klucz sprzętowy USB ZigBee CC2531

SNF61
Wysyłka w poniedziałek
34,50 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34,50 zł

Za ten produkt otrzymasz 2,41 zł na kolejne zakupy.
Zamknij

Opis

Funkcjonalny klucz sprzętowy USB ZigBee CC2531

Klucz sprzętowy CC2531 to niezwykle przydatne i funkcjonalne urządzenie USB, które działa jako koordynator ZigBee. Służy jako swego rodzaju węzeł początkowy, do którego możesz podłączyć pozostałe urządzenia zgodne z IEEE802. Po prostu wepnij go do komputera lub laptopa ze swoim Home Assistant i ciesz się przyjaznym interfejsem użytkownika - bramka ma dodatkowo wgrane oprogramowanie CC2531ZNP-Prod, które umożliwia korzystanie z aplikacji ZigBee2MQTT.


Przystępna konfiguracja

Z pomocą urządzenia możesz w łatwy sposób konfigurować i kontrolować pozostałe kompatybilne produkty Sonoff ZigBee w swoim systemie automatyki domowej. Zalecana jest jednak integracja klucza sprzętowego CC2531. Koordynator może obsłużyć do około 30 urządzeń.


Wygodna kontrola Home Assistant

Po przeprowadzeniu konfiguracji koordynatora ZigBee po prostu sparuj z nim wybrane urządzenia. Gdy już to zrobisz, zyskasz wygodny dostęp do informacji o sprzęcie, a także możliwość aktualizacji jego oprogramowania. Kontrola Home Assistant jeszcze nigdy nie była tak wygodna.
 

Doskonale wykonany

ZigBee CC2531 zaskakuje bardzo dobrym zasięgiem i przemyślaną konstrukcją. Klucz sprzętowy wyposażony został między innymi w 8 złączy IO, port debugowania, regulator napięcia oraz antenę typu “odwrócone F”. Wszystkie te komponenty wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i zapewniają niezawodne działanie koordynatora.
 
Przyjazny użytkownikowi

Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w 2 przyciski oraz diody LED, które sygnalizują jego pracę. Dzięki temu obsługa staje się jeszcze prostsza i intuicyjna - krótko mówiąc, dopasowana do Twoich potrzeb.
Kompaktowy design
Koordynator charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i lekką wagą 6 g. Korzystanie z jego funkcjonalności jest więc bardzo wygodne. Jego wymiary wynoszą jedynie 5,6x1,6x0,7 cm. Klucz sprzętowy nie ma obudowy - możesz ją dokupić osobno.
Specyfikacja

 

Producent Sonoff
Model CC2531
Wymiary 4.1*1.6cm
Waga 6 g

 

 

Szczegóły produktu

Napisz odpowiedź Dodaj komentarz