Etui Samsung Galaxy A20e. Folie i szkła | Sklep Home Screen


Samsung - firma, która została założona w 1938 roku w Korei Południowej, specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej. Jesteś posiadaczem któregokolwiek z ich urządzeń? Jeśli tak, to zapewne wydałeś na niego sporo pieniędzy i marzysz o tym, żeby był skrupulatnie chroniony. Z pomocą przychodzi sklep Home Screen, w którego ofercie znajdziesz wiele ciekawych etui dla Samsunga Galaxy A20e, których nadrzędnym i najważniejszym zadaniem jest ochrona Twojego smartfona przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą spowodować dziurę w Twoim budżecie. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnym rodzajom i wzorom oferowanych przez nas produktów, możemy zapewnić, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas coś, co spełni jego oczekiwania. 

Mówiąc o ochronie urządzenia warto także rozważyć zaopatrzenie się w szkło hartowane Samsung Galaxy A20e, którego zadaniem jest ochrona 5,8 calowego ekranu urządzenia. Dzięki tej dodatkowej warstwie będziesz mógł porzucić wszelkie troski związane z zamartwianiem się o bezpieczeństwo przedniego panelu Twojego urządzenia. Ponad to, zapewniamy, że mimo solidnej ochrony którą otrzymujemy dzięki aplikacji szkła, nie wpływa ono w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu, nasycenie kolorów czy czułość dotyku. 

Już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą sklepu Home Screen i zainwestuj w bezpieczeństwo swojego Samsung Galaxy A20e. Gwarantujemy, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj