Etui iPhone X: obudowy i szkło hartowane do smartfona | Sklep Home Screen


Etui iPhone X: szeroki wybór

Skorzystaj z asortymentu sklepu Home Screen i zabezpiecz swojego iPhone’a X, który jest ziszczonym marzeniem jego twórcy, o stworzeniu telefonu inteligentnego, który reagowałby na dotyk, głos i przelotne spojrzenia jego użytkownika. Znajdziesz tu przeróżnego rodzaju pokrowce, akcesoria i etui do iPhone X, zaczynając od smukłych i niewpływających na kształt urządzenia, kończąc na prawdziwie pancernych i wodoszczelnych, które spiszą się w najcięższych warunkach. Tak wyjątkowy i nowoczesny telefon zasługuje na najlepsze zabezpieczenia przed zabrudzeniem i upadkiem. Nawet najbardziej wymagający użytkownik tego smartfona znajdzie coś dla siebie, bo może wybierać pomiędzy klasycznym jednokolorowym albo przezroczystym etui, albo takim z efektem 3D, jak w etui iPhone X z serii Ringke.

Szkło hartowane iPhone X i inne akcesoria

Oferujemy również folie ochronne i szkło hartowane iPhone X. Twój telefon z pewnością będzie wyglądał nienagannie po ich nałożeniu, a wszystko to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Nasz asortyment oparty jest o produkty wysokiej jakości, dzięki czemu nie rozczarujesz się w trakcie ich używania i należycie zabezpieczysz smartfon. Wszystkie nasze szkła hartowane mają warstwy oleofobowe, dzięki którym mniejsza ilość odcisków palców zostaje na ekranie, a ich zaokrąglone krawędzie polepszają komfort użytkowania. Będziesz mógł długi cieszyć się czystością ekranu swojego telefonu bez konieczności jego ciągłego przecierania.

Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania co do obudowy Apple iPhone X, możesz śmiało skontaktować się z nami, pomożemy wybrać Ci akcesoria, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj