Dlaczego warto chronić Galaxy A32?

Model A32 przebojem wdziera się na rynek smartfonów, niską ceną rywalizując z Redmi i Realme. Tym razem Samsung postawił na mocno budżetowy wariant, któremu nic nie brakuje i może stać się prawdziwym hitem. Warto zaznaczyć, że za nieco ponad 1000 zł otrzymujemy ekran Super AMOLED Full HD+ z odświeżaniem 90Hz. Całość wizualnie prezentuje się naprawdę nieźle i warto dodatkowo zainwestować w ochronę urządzenia aby móc się nim dłużej cieszyć.

Na stronie naszego sklepu znajdziecie zróżnicowaną ofertę w zależności do preferencji. Wzmocnioną ochronę, bardziej zabudowanego etui, gdy wasz telefon w podczas codziennego użytkowania narażony jest na upadki, oraz minimalną ingerencję, cienkiego case’a w wygląd smartfona, która nie zakłóca naturalnego piękna telefonu. 

Jak ochronić ekran? 

Niewątpliwie wielką zaletą tego smartfonu jest jego wymiar 6,4”, tak niewielkich rozmiarów urządzenie jest bardzo poręczne ale zasługuje na szczególną uwagę, jeżeli chodzi o ochronę ekranu. Mieszcząc się z łatwością w kieszeni gdzie najłatwiej o zarysowania i zdrapania. To czy wybierzemy folię ochronną czy szkło również uzależnione jest od sposobu w jaki użytkujemy smartfon. Szkło z pewnością lepiej ochroni nasz ekran w razie upadku, który w wiązał by się się ze znacznie większymi kosztami niż zakup szkła czy foli.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj