Samsung

Firma Samsung to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek współczesnych smartfonów. Etui Samsung Galaxy powinno być więc wyjątkowe, aby twój telefon wyróżniał się na tle telefonów innych użytkowników.

Oprócz etui Samsung znajdziesz tutaj także dodatkowe akcesoria ochronne, takie jak specjalne szkła ochraniające ekran telefonu. Dzięki temu kompleksowo zadbasz o bezpieczeństwo swojego smartfona.

W naszej ofercie posiadamy etui do Samsung Galaxy S9 & S9 Plus, S8 & S8 Plus, S7 & S7 Edge, jak również etui do Samsung Galaxy Note 8 i innych. Do każdego modelu można dobrać zarówno bardzo klasyczne, biznesowe etui – bezbarwne, białe lub czarne, ale można też trochę poszaleć z kolorami.

Właściwie warto zadać sobie pytanie, czy etui do Samsung Galaxy powinno być uniwersalne? A może warto mieć różne wzory na różne okazje? W końcu z telefonem w ręku pojawiamy się w różnych miejscach i w różnych okazjach...

Etui Ringke Air Samsung Galaxy Note 8 Smoke Black
Dostępny
Note 8

Etui Ringke Air Samsung Galaxy Note 8 Rose Gold

RINGKE
RGK463RS
49,00 zł
Różowe etui, które nie ma wpływu na wygląd Twojego smartfona oraz komfort korzystania z niego. A nie… ma wpływ. Taki, że Twój nowy Note 8 nie wypadnie Ci z ręki, bo będzie do niej bardziej przyczepny. Ale od początku…

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.