S7 Edge

Chcesz ochronić swój smartfon przed uszkodzeniem w wyniku wstrząsów lub upadków? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą etui Samsung Galaxy S7 Edge. Dobrej jakości etui przedłuży żywotność twojego telefonu i sprawi, że obudowa będzie prezentować się nienagannie niezależnie od tego, jak długo użytkowany jest telefon.

Oprócz tego, twój Samsung Galaxy S7 Edge w etui dopasowanym do twojej osobowości będzie prezentował się nienagannie i wyjątkowo. W końcu smartfon jest przedmiotem używanym przez ciebie każdego dnia. Dlaczego nie zadbać o jego estetykę i wyjątkowy design?

Oprócz etui Samsung Galaxy S7 Edge w naszej ofercie znajdują się szkła ochraniające wyświetlacz telefonu. Dzięki nim uchronisz ekran przed zadrapaniami i zbiciem, a w przypadku uszkodzenia wystarczy tylko wymienić ochronne szkło, nie ingerując w konstrukcję telefonu.

Ringke Fusion Samsung Galaxy S7 Edge Crystal View
  • Obniżka / -20,00 zł
Dostępny
S7 Edge

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy S7 Edge Crystal View

RINGKE
RGK189CL
39,00 zł 59,00 zł
Rearth Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S7 Edge to etui, które jest świetnym kompromisem pomiędzy dobrą ochroną urządzenia, a brakiem wpływu na jego wygląd. 
Ghostek Cloak Galaxy S7 Edge Red + Szkło
Dostępny
S7 Edge

Etui Ghostek Cloak Galaxy S7 Edge Red

GHOSTEK
GHO034RED
49,00 zł
Hybrydowe etui stworzone z przezroczystego TPU i aluminium dedykowane do Samsunga Galaxy S7 Edge

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.