Etui Samsung Galaxy S20. Case na telefon, szkła i folie | Sklep Home Screen


Już jest! Najlepszej klasy etui do Galaxy S20 już w naszej ofercie

Na Samsunga Galaxy S20 cały świat czekał przez cały 2019 rok, żeby wreszcie na początku kolejnego przekonać się, czym tym razem koreański producent będzie zachwycać i urzekać. Premiera każdego flagowca to wydarzenie w świecie elektroniki, ale marka Samsung wyznacza trendy i kierunki rozwoju rynku smartfonów. To oczywiste, że ekskluzywny i prawdopodobnie najlepszy smartfon na świecie powinien mieć dedykowane i najwyższej jakości etui do Galaxy S20. Dzięki niemu będzie wygodnie i pewnie leżeć w dłoni, ale też zapewnisz mu należytą ochronę przed uszkodzeniami.

Właściwie dobrane szkło do Galaxy S20 może uratować ekran telefonu

Zaokrąglone krawędzie ekranu zapewniają fantastyczny wygląd i dodatkowe funkcje dotykowe. Minimalne ramki, a po bokach prawie ich brak – to pomysł, który firma Samsung konsekwentnie wdraża i rozwija w coraz to nowszych modelach. Duży ekran, który obejmuje prawie cały przód telefonu, wymaga należytej ochrony. W naszej ofercie znajdziesz szkło do Galaxy S20 wykonane z najlepszych materiałów. Odpowiednio dopasowane szkło ochronne do telefonu z zaokrąglonymi krawędziami będzie skuteczniej chronić Twój nowy smartfon przed stłuczeniem wyświetlacza.

Zadbaj o wygląd i baterię dzięki akcesoriom do Galaxy S20

Szkło i etui do Galaxy S20 to podstawa, aby najnowszy sprzęt od Samsunga wyglądał równie doskonale po roku czy dwóch. Jednak oprócz szybki do telefonu i futerału na smartfon warto mieć też inne akcesoria do Galaxy S20. Nowy system szybkiego ładowania wymaga stosownej ładowarki o dużej mocy, a do niej przyda się przewód USB o dużej przepustowości. Zachwyć się perfekcyjnym dźwiękiem dzięki przewodowym lub bezprzewodowym słuchawkom do nowego Samsunga Galaxy S20. Te i inne akcesoria do Galaxy S20 znajdziesz w naszej ofercie.

Super smartfon, pogromca flagowców wymaga specjalnego traktowania. Zadbaj o niego, a odwdzięczy się płynnym działaniem i perfekcyjnym wyglądem. Spraw sobie najlepsze etui do Galaxy S20, kup też szybkę na telefon, która zapewni ochronę ekranu na najwyższym poziomie. Najbardziej zaawansowane aparaty i kryształowo czysty wyświetlacz potrzebują najlepszych akcesoriów do Galaxy S20.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj