Etui iPhone 11 Pro, szkło hartowane i inne akcesoria ochronne | Home Screen


Etui dla iPhone 11 Pro

Apple to firma, która ma zarówno wielu zwolenników jak i przeciwników.  Ci pierwsi uwielbiają i zachwalają system IOS, są zachwyceni wyglądem urządzeń a także podobają im się innowacyjne rozwiązania wprowadzane do urządzeń, z kolei Ci drudzy zarzucają im wygórowane ceny. Jednym z najnowszych modeli w ich portfolio jest iPhone 11 Pro, który ma być nieco ulepszonym następcą iPhone XS. Jeśli chodzi o podobieństwo nowego iPhone do „starszego brata”, to można powiedzieć że z przodu są niemal identyczni.  Firma postanowiła nadal pozostawić nieco podstarzałego już notcha, jednak zmianę designu zaplanowali na tylną część urządzenia. Na pleckach smartfona zmiana znalazła się w sekcji aparatu, gdyż powiększyła się ona dwukrotnie, dzięki czemu możliwe było zamontowanie dodatkowego- trzeciego obiektywu.  

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone 11 Pro, to na pewno marzysz aby był on skrupulatnie i solidnie chroniony. I bardzo dobrze! Jak mówi stare przysłowie „lepiej zapobiegać niż leczyć”, więc idąc tym tropem, warto najpierw zainwestować w dobrą ochronę urządzenia niż później pokrywać koszty spowodowane ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Z pomocą przychodzi szeroki asortyment sklepu Home Screen, w którym znajdziesz wiele ciekawych etui iPhone 11 Pro, których głównym zadaniem jest ochrona smartfona przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Ponad to, szeroki wybór case’ów sprawi, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje  obudowy cienkie, nieingerujące w wygląd urządzenia, czy może pancerne, niemal militarne. A może jednak wzorzyste i kolorowe czy  jednolite? Niezależnie od tego jak odpowiedziałeś u nas z całą pewnością znajdziesz coś odpowiadającego Twoim wymaganiom i upodobaniom. 

Jak skutecznie zabezpieczyć wyświetlacz iPhone 11 Pro?

Jeśli chodzi o ochronę urządzenia to nie można pominąć zabezpieczenia najważniejszej części smartfona. Mowa tu o 5,8 calowym wyświetlaczu typu OLED. W tym trudnym zadaniu pomóc Ci może folia ochronna lub szkło hartowane przeznaczone modelowi iPhone 11 Pro. Mimo tego, że takie zabezpieczenie powoduje dodatkową warstwę na naszym wyświetlaczu to możemy zapewnić, że ie wpływa ona w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu czy czułość dotyku.

Już teraz zaopatrz się w najlepszą ochronę dla swojego iPhone 11 Pro. Gwarantujemy, że Twoja kieszeń w przyszłości Ci za to podziękuje!

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj