OnePlus 7 Pro - etui, szkło hartowane 6,67 cala | Home Screen


W obecnych czasach wielu ludzi z całą pewnością, bez cienia wątpliwości podpisałoby się pod stwierdzeniem „bez smartfona jak bez ręki”. Skupiają one w sobie tyle funkcji, że ludziom, żyjącym przed nami nawet się to nie śniło. Z powodzeniem zastępują kalkulator, aparat fotograficzny, codzienną gazetę, pocztę, a nawet i termometr! OnePlus7 Pro to kolejne urządzenie, które z całą pewnością warte jest uwagi, nie tylko ze względu na specyfikacje ale także interesujące rozwiązania w nim wykorzystane.

Szkło hartowane dla OnePlus 7 Pro

Najnowszy smartfon chińskiej firmy wyposażony został w 6,67 calowy ekran AMOLED, o rozdzielczości 3120x1440 pikseli. W dbaniu o bezpieczeństwo jego przedniego panelu z całą pewnością pomoże nam szkło hartowane OnePlus 7 Pro, które doskonale ochroni ekran przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, czyli na przykład takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia. Ponad to szkło idealnie dopasowuje się do kształtów urządzenia i nie ma najmniejszego wpływu na jakość wyświetlanego obrazu, co dodatkowo poprawia nam komfort użytkowania.

Etui dla OnePlus 7 Pro

Myśląc o ochronie smartfona warto także pomyśleć o zainwestowaniu w etui OnePlus 7 Pro, tak aby móc porzucić wszelkie troski związane z zamartwianiem się o bezpieczeństwo telefonu. Nie oszukujmy się, chyba każdy woli mieć urządzenie w idealnym, nienaruszonym stanie, przy którego użytkowaniu samo spojrzenie cieszy oko. Dlatego też, dobrym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z asortymentem sklepu Home Screen i wybranie obudowy idealnie spełniającej potrzeby Twoje i Twojego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących etui o najróżniejszych kształtach, kolorach a także o różnej funkcjonalności i przeznaczeniu.

Jeśli nadal wahasz się, czy warto zainwestować w bezpieczeństwo OnePlus 7 Pro, to gwarantujemy że warto. Nie są to słowa rzucane na wiatr, bo jak mówi stare przysłowie „lepiej zapobiegać niż leczyć”, a w tym wypadku lepiej od razu zabezpieczyć urządzenie, niż później płacić za ewentualne naprawy. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego asortymentu to koniecznie się z nami skontaktuj. My obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by rozwiać Twoje wątpliwości.

Polecamy także etui i folie na Xiaomi Redmi 7

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Filtruj