Etui, szkła i folie ochronne dla OnePlus Nord - w sklepie Home Screen


Etui dla OnePlus Nord i inne akcesoria jak folie i szkła

OnePlus Nord to nowa propozycja w portfolio chińskiego producenta. Po raz pierwszy postanowili stworzyć alternatywę dla swoich flagowych modeli i wypuścili smartfon ze średniej półki.  Na papierze specyfikacja urządzenia wygląda obiecująca i podejrzewamy, że nawet wymagający użytkownicy docenią model Nord. Pozostaje jednak małe ale... 

Dzisiaj o każdym smartfonie możemy powiedzieć, że jest nieodłącznym elementem naszego życia. Komunikacja ze światem, wysoka moc obliczeniowa, rozrywka - to wszystko posiadamy codziennie w kieszeni. Jednak dzisiejsze telefony to stosunkowo delikatne i kruche urządzenia, które bardzo łatwo mogą ulec uszkodzeniu, podczas np. upadku. Jak sobie z tym radzić?

Sklep Home Screen wychodzi Ci naprzeciw i możemy się pochwalić bogatą ofertą przeróżnych etui dla OnePlus Nord. Folie ochronne i szkła hartowane/hybrydowe też znajdziesz w naszym asortymencie - wszystko to, co potrzebne jest do skutecznego zabezpieczenia smartfona przed zadrapaniami, pęknięciami i innymi fizycznymi uszkodzeniami.

Jeżeli potrzebujesz smukłej ochrony, która zapobiegnie powstawaniu zarysowań? Mamy to. Pracujesz/spędzasz wolny czas w ekstremalnych warunkach i potrzebujesz solidnej ochrony? Również mamy to. Ładowarka, kabel, uchwyt? nie ma problemu. Wszystko czego potrzebujesz dla swojego nowego smartfona bez problemu znajdziesz w sklepie Home Screen. Jeżeli masz dylemat lub pytania możesz się z nami skontaktować - doradzimy jaka forma zabezpieczenia urządzenia będzie najlepsza dla Twojego gustu i wymagań.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj