Dlaczego warto chronić Galaxy A72?

Model A72 przebojem wdziera się na rynek smartfonów. Tym razem Samsung postawił na budżetowy wariant, któremu nic nie brakuje i może stać się prawdziwym hitem. Warto zaznaczyć, że otrzymujemy ekran Super AMOLED Full HD+ z odświeżaniem 90Hz. Całość wizualnie prezentuje się naprawdę nieźle i warto dodatkowo zainwestować w ochronę urządzenia aby móc się nim dłużej cieszyć.

Na stronie naszego sklepu znajdziecie zróżnicowaną ofertę w zależności do preferencji. Solidną ochronę, gdy wasz telefon w pracy, narażony jest na upadki, oraz minimalną ingerencję w wygląd smartfona, która nie zakłóca naturalnego piękna telefonu. 

Jak ochronić ekran? 

Niewątpliwie wielką zaletą tego smartfonu jest jego wymiar 6,7”, urządzenie jest dość poręczne ale zasługuje na szczególną uwagę, jeżeli chodzi o ochronę ekranu. Mieszcząc w kieszeni gdzie najłatwiej o zarysowania i zdrapania. To czy wybierzemy folię ochronną czy szkło również uzależnione jest od sposobu w jaki użytkujemy smartfon. Szkło z pewnością lepiej ochroni nasz ekran w razie upadku, który w wiązał by się się ze znacznie większymi kosztami niż zakup szkła czy foli.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj