Etui LG K40. Folie i szkła | Sklep Home Screen


LG to firma, która założona została w 1958 roku w Korei Południowej. Jest ona jedną z najbardziej wpływowych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji elektroniki użytkowej. Jeśli jesteś posiadaczem któregokolwiek z urządzeń tej firmy, to z całą pewnością chcesz, aby był skrupulatnie chroniony. Z pomocą przychodzi Ci sklep Home Screen ze swoim szerokim asortymentem, w którym znajdziesz wiele ciekawych etui LG K40. Ich głównym zadaniem jest ochrona urządzenia przed zarysowaniami czy pęknięciami których naprawa może wyrządzić sporą dziurę w Twoim budżecie. Ponad to, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnorodnej funkcjonalności oraz wielu rodzajom naszych casów jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od tego czy woli kolorowe obudowy czy przezroczyste, cienkie czy grube. 

Rozważając sposoby ochrony urządzenia nie można także zapomnieć o zabezpieczeniu ekranu smartfona. Najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w szkło hartowane LG K40, które skrupulatnie zabezpieczy przedni panel przed uszkodzeniami mechanicznymi, lecz, co istotne, w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu, czy czułość dotyku. 

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszego asortymentu, lub nie wiesz, który z modeli powinieneś wybrać, by najlepiej spełniał Twoje oczekiwania, to śmiało skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Filtruj