Solidne i praktyczne etui do nowego iPhone SE 2020 – Home Screen


Bezpieczeństwo i komfort użytkowania z nowoczesnego sprzętu to istotne cechy, którymi kieruje się nabywca. Szczególnie ma to wielkie znaczenie w przypadku posiadaczy smartfonów, które są bardzo wrażliwe na zniszczenia – czy to z wysokości czy w postaci zadrapań. Nie inaczej jest w przypadku nowego iPhone SE 2020, dla którego firma Home Screen wyselekcjonowała szeroki wybór etui ochronnych, zapewniających tym modelom odpowiednie bezpieczeństwo, bez obaw przed upadkiem.

Zróżnicowane etui gwarancją satysfakcji

Home Screen specjalnie dla posiadaczy iPhone SE 2020, przygotował różnorodne pozycje etui, z których użytkownicy z pewnością będą mogli wybrać coś dla siebie. Na stronie znajdują się zarówno pokrowce pancerne typu Carbon Case np. w eleganckim kolorze czarnym, jak i futerały Smart Magnet Book, które będą idealnym dopełnieniem, podkreślający wyjątkowy aspekt wizualny smartfona.

Oprócz tego typu akcesoriów znajdują się także w asortymencie specjalne szkło hartowane, stworzone z myślą o ekranie iPhone, zapewniające mu odpowiednią ochronę przed zadrapaniami, zabrudzeniem czy zniszczeniem np. podczas upadku z wysokości.

Funkcjonalne aspekty nowoczesnych etui

Pozycje znajdujące się w asortymencie, w postaci ekskluzywnych etui do iPhone SE z roku 2020 to możliwość nadania większego komfortu podczas użytkowania podanego smartfona. Pokrowce dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, dopełnione o wytrzymałe tworzywo. Właśnie te cechy zapewniają urządzeniom mobilnym tak dużą ochronę, nawet w ekstremalnych warunkach – podczas wycieczek gór czy w pracy. Ponadto wybranie którejś pozycji spośród etui do iPhone SE 2020 to możliwość nadania bardziej osobistego charakteru właściciela za sprawą zróżnicowanych wzorów, jak również dopasowanych wycięć dla przycisków i na porty.

Poza wymienionymi zaletami wysokiej jakości etui do iPhone SE z 2020 to gwarancja wygody podczas użytkowania z telefonu. Pokrowce idealnie przylegając do modelu telefonu, nie będą się wyślizgiwać z dłoni, czym bardziej uchronią smartfon przed upadkiem. Codzienne użytkowanie z iPhone może być o wiele przyjemniejsze, kiedy uzupełnisz go o solidnie wykonane etui, które zadba w pełni o bezpieczeństwo urządzenia, jak również wzbogaci jego wygląd o ciekawe wzory i kolory.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Filtruj