Etui iPhone 11 Pro Max, szkło hartowane i akcesoria ochronne | Home Screen


Etui dla iPhone 11 Pro Max

Apple to jedna z najbardziej wpływowych firm produkujących elektronikę użytkową na świecie. Ma ona wielu zwolenników jak i przeciwników. Ich najnowsze dzieło iPhone 11 Pro Max, który ma być następcą iPhone XS Max. Jeśli chodzi o design przodu  urządzeń to mają być one niemal identyczne. Firma w dalszym ciągu postanowiła postawić na poczciwego, nieco podstarzałego już notcha. Jednak mała innowację możemy znaleźć na pleckach urządzenia, a konkretniej w sekcji aparatu. Producent postanowił ją zwiększyć dwukrotnie, dzięki czemu możliwe było umieszczenie dodatkowego, trzeciego obiektywu. 

Jeżeli jesteś posiadaczem iPhone 11 Pro Max, to z całą pewnością marzysz, aby był on skrupulatnie chroniony przez cały czas. W takim wypadku warto rozważyć zaopatrzenie się w etui dedykowane właśnie modelowi iPhone 11 Pro Max, dzięki którym Twoje urządzenie będzie nieustannie chronione przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia. Ponad to, różnorodność produktów w Sklepie Home Screen sprawi, że każdy , nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje cienkie, nieingerujące w wygląd urządzenia obudowy, czy może mocno rzucające się w oczy, kolorowe i wzorzyste. 

Zabezpiecz wyświetlacz swojego iPhone 11 Pro Max

Mówiąc o ochronie urządzenia nie sposób nie wspomnieć o zabezpieczeniu najważniejszej części urządzenia, jakim jest 6,5 calowy wyświetlacz typu OLED. Pomóc Ci w tym może folia ochronna bądź szkło hartowane przeznaczone dla iPhone 11 Pro Max. Wiele wątpliwości w tym temacie sprawia często powtarzany mit, jakoby dodatkowa warstwa ochronna miała wpływać na jakość wyświetlanego obrazu, nasycenie kolorów czy czułość dotyku. Nic bardziej mylnego. Możemy zapewnić, że nic takiego nie ma miejsca!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci na nie odpowiedzieć. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj