Etui Samsung Galaxy S10e. Folie i szkła ochronne | Home Screen


Samsung Galaxy S10e: etui, szkła hartowane, folie ochronne

Samsung Galaxy S10e to budżetowa wersja flagowego modelu S10 koreańskiego producenta. Jednak „budżetowa” to pojęcie względne i raczej każdy woli uniknąć uszkodzenia smartfona, który w dniu zakupu kosztował kilka tysięcy złotych. Zapewne zastanawiasz się czy warto inwestować w etui dla Samsunga Galaxy S10e, czy też szkło lub folię ochronną. Z góry odpowiadamy – jak najbardziej!

Home Screen to sklep z akcesoriami ochronnymi do urządzeń mobilnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dążenie do jak największych powierzchni roboczych w smartfonach, szklane konstrukcje i zaawansowanie technologiczne podnosi poziom komfort użytkowania urządzenia i polepsza jego wygląd, lecz kosztem jego mniejszej wytrzymałości w kontakcie z np. betonem spowodowanym przyspieszeniem grawitacyjnym. Dlatego powstał nasz sklep, który pozwoli Ci solidnie zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami.

Wybór odpowiedniego etui dla Samsunga Galaxy S10e ułatwi Ci nasz bogaty asortyment, dzięki czemu dobierzesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz gustu. W sklepie znajdziesz także szkła hartowane i folie ochronne dla Galaxy S10e, dzięki czemu solidnie ochronisz także jeden z najdroższych w naprawie elementów smartfona, jakim jest ekran. Jeżeli będziesz mieć wątpliwości w wyborze odpowiedniego produktu, wystarczy się z nami kontaktować. Chętnie pomożemy w doborze zestawu, który pozwoli cieszyć użytkownika smartfonu jego nienagannym wyglądem przez długi czas – bez zarysowań, pęknięć czy zadrapań.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj