Etui, szkła i ładowarki indukcyjne do OnePlus 8 Pro - Home Screen


OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro to telefon, na który wiele osób oczekuje z dużą niecierpliwością. 
Miłośnicy high – endów wiedzą, że nie bez powodu model ten ma dopisek „Pro” w nazwie. Jego wyposażenie stanowią bowiem: 6,78 calowy wyświetlacz Super AMOLED, 
o rozdzielczości WQHD +, częstotliwość odświeżania 120 Hz, poczwórny aparat, 
szybkie ładowanie indukcyjne 30 W, a także wyposażenie w pyło – oraz wodoszczelną obudowę z certyfikatem IP68. Dokładna specyfikacja OnePlus 8 Pro prezentuje się faktycznie nad wyraz imponująco. 

Równie designersko wygląda etui do OnePlus 8 Pro, z charakterystycznym wycięciem 
z tyłu, wskazującym na to, jak będzie wyglądać aparat w tym modelu. Pokrowiec w pełni zabezpiecza telefon, dokładnie osłaniając obudowę. Dzięki temu, można w nieograniczony sposób korzystać z OnePlus 8 Pro, nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach. 
Warto także zadbać o to, aby ochronić telefon przed stłuczeniem. Dlatego szkło na ekran OnePlus 8 Pro należy dobrać równie starannie, gdy będzie się właścicielem tego modelu telefonu. Designerski i praktyczny smartfon powinien mieć tak samo dobre szkło hybrydowe, jak jego poprzednik, model OnePlus 7. To może zapewnić mu zaawansowaną ochronę. Wybierając mocne i trwałe szkło można też liczyć na funkcje takie jak: redukcja odcisków palców, utrzymanie maksymalnej wrażliwości ekranu, ochrona przed zarysowaniami, 
czy maskowanie niewielkich niedoskonałości. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wygrzewania można spodziewać się, że szkło hybrydowe idealnie będzie przylegać do całej powierzchni ekranu.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj