Folie ochronne i etui dla Samsunga Galaxy Z Fold3

Galaxy Z Fold3 to kolejna generacja innowacyjnego podejścia do urządzeń mobilnych. Cały rynek eksperymentuje ze składanymi smartfonami, jednak jak na razie to Samsung wiedzie prym pod względem marketingu, zastosowanych rozwiązań i podejścia do swojego flagowego produktu, jakim niewątpliwie jest seria Fold.

Niestety, jak to z nowościami - Fold3 nie jest smartfonem idealnym. Jest narażony na uszkodzenia, które są zastępstwem zwyczajnego, codziennego użytkowania. Zarysowania, pęknięcia, stłuczenia - z pewnością są to rzeczy, których wolisz uniknąć. Dlatego pragniemy wyjść Ci na przeciw i oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do ochrony nowego smartfona. W sklepie Home Screen znajdziesz przeróżne rodzaje etui dla Galaxy Z Fold3. Taki pokrowiec pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć urządzenie, aby przez długi czas cieszyło oko nienagannym wyglądem.

W ofercie Home Screen możesz także kupić folie ochronne, które pozwolą zabezpieczyć ekran Folda - jest to skuteczna ochrona przed zarysowaniami, które zawsze powstają niepostrzeżenie.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru optymalnego rozwiązania dla siebie, skontaktuj się z nami. Rozumiemy, że każdy ma inne wymagania - Ty możesz potrzebować smukłego etui, które nie rzuca się w oczy i chroni w codziennym użytkowaniu, Twoja druga połówka chcę wyeksponować swój telefon, a wujek musi mieć pancerne etui, któremu nie straszne ekstremalne sytuacje. Napisz lub zadzwoń, doradzimy idealnie skrojoną ochronę do gustu i potrzeb.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj