Etui iPhone XR, obudowy i inne akcesoria Apple - Home Screen


Szeroki wybór etui iPhone XR

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania z nowoczesnego sprzętu to istotne cechy, którymi kieruje się nabywca. Szczególnie ma to wielkie znaczenie w przypadku posiadaczy smartfonów, które są bardzo wrażliwe na zniszczenia – czy to z wysokości czy w postaci zadrapań. Nie inaczej jest w przypadku nowego iPhone XR, dla którego firma Home Screen wyselekcjonowała szeroki wybór etui ochronnych, zapewniających tym modelom odpowiednie bezpieczeństwo, bez obaw przed upadkiem. Home Screen specjalnie przygotował różnorodne pozycje etui iPhone XR, z których użytkownicy z pewnością będą mogli wybrać coś dla siebie. Na stronie znajdują się zarówno pokrowce pancerne typu Spigen Neo Hybrid np. w eleganckim kolorze czarnym, jak i futerały Ringke Fusion, które będą idealnym dopełnieniem, podkreślający wyjątkowy aspekt wizualny smartfona.

Inne akcesoria do iPhone XR

Oprócz tego typu akcesoriów do iPhone XR znajdują się także w asortymencie specjalne szkło hartowane, stworzone z myślą o ekranie iPhone, zapewniające mu odpowiednią ochronę przed zadrapaniami, zabrudzeniem czy zniszczeniem np. podczas upadku z wysokości.

Pozycje znajdujące się w asortymencie, w postaci ekskluzywnych etui do iPhone XR to możliwość nadania większego komfortu podczas użytkowania podanego smartfona. Pokrowce dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, dopełnione o wytrzymałe tworzywo. Właśnie te cechy zapewniają urządzeniom mobilnym tak dużą ochronę, nawet w ekstremalnych warunkach – podczas wycieczek gór czy w pracy. Ponadto wybranie którejś pozycji spośród obudów Apple iPhone XR to możliwość nadania bardziej osobistego charakteru właściciela za sprawą zróżnicowanych wzorów, jak również dopasowanych wycięć dla przycisków i na porty.

Poza wymienionymi zaletami wysokiej jakości etui to gwarancja wygody podczas użytkowania z telefonu. Pokrowce idealnie przylegając do modelu telefonu, nie będą się wyślizgiwać z dłoni, czym bardziej uchronią smartfon przed upadkiem. Codzienne użytkowanie z Iphone może być o wiele przyjemniejsze, kiedy uzupełnisz go o solidnie wykonane etui Apple iPhone XR, które zadba w pełni o bezpieczeństwo urządzenia, jak również wzbogaci jego wygląd o ciekawe wzory i kolory.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj