Ładowarki indukcyjne do smartfonów - Sklep Home Screen


Rozwój technologiczny sprawia, że chcemy żyć coraz wygodniej. Nie chcemy co wieczór specjalnie sięgać po kabel, którego wtyczkę musimy wycelować w gniazdo w smartfonie, nierzadko robiąc to w ciemności. Producenci wyszli nam naprzeciw i możesz się już teraz zaopatrzyć w wysokiej klasy indukcyjną ładowarkę w sklepie Home Screen.

Wygodne ładowarki indukcyjne do smartfonów

Coraz większa grupa urządzeń mobilnych posiada system obsługi ładowania indukcyjnego, a jeżeli Twój smartfon nie posiada takiej funkcjonalności to możesz nabyć specjalną wkładkę, dopasowaną do kształtu Twojego smartfona, którą podpinasz do gniazda ładowania urządzenia. Ładowanie indukcyjne najlepiej się sprawdza w biurze lub w aucie, gdzie smartfon nie jest użytkowany przez większość czasu - zamiast bezproduktywnie leżeć na blacie biurka lub w schowku, może on się wtedy ładować.

W sklepie Home Screen znajdziesz ładowarki indukcyjne różnych producentów jak np. NillkinBaseus czy Ringke. Baseus również oferuje uchwyt samochodowy do kratki nawiewu, który jest jednocześnie wyposażony w tego typu ładowarkę. Świetne i bardzo komfortowe rozwiązanie.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Filtruj