Folie, szkła, pokrowce i etui do Apple iPhone 13 Pro Max


Folie, szkła, pokrowce i etui do Apple iPhone 13 Pro Max

Apple'owi nie można odmówić tego, że iPhone jest jednym z najbardziej dopracowanych smartfonów na rynku. Wiele osób chwali ekosystem, dbałość o detale, design - są to po prostu flagowe urządzenia i nie ma w nich miejsca na przypadkowe elementy czy rozwiązania. Flagowość ma jednak jedną, zasadniczą wadę - relatywnie wysoki koszt tego typu urządzeń, który nie przekłada się na ich wytrzymałość. Chyba każdy przyzna, że w dobie szklanego frontu, szklanego tyłu i tafli szkła na wyspie aparatów ciężko, aby smartfon wyglądał perfekcyjnie przez miesiące czy lata.

Ale z tego powodu chcemy wyjść Ci na przeciw i pomóc utrzymać iPhone 13 Pro Max w nienagannym stanie przez długi czas - a także uprzyjemnić i ułatwić jego użytkowanie. W sklepie Home Screen znajdziesz szeroki asortyment akcesoriów chroniących, takich jak etui, szkła hartowane i hybrydowe, folie ochronne, szkiełka na wyspę aparatu i wiele więcej. Wszystkie oferowane przedmioty to solidne markowe produkty, które cechują się precyzją wykonania i świetną jakością.

Szeroka gama etui pozwoli Ci nie tylko skutecznie ochronić swój smartfon - dzięki nim możesz także odświeżyć wygląd urządzenia i sprawić, że jego design będzie oryginalny.

Rozumiemy, że szeroki wybór może przytłaczać, ale jeżeli masz problem z decyzją - skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj