Etui, szkła i folie ochronne - Apple iPhone 13 Pro - Home Screen


Etui, szkła i folie ochronne - Apple iPhone 13 Pro

Szukasz skutecznej ochrony dla swojego smartfona? A możesz chcesz odświeżyć jego wygląd i nadać mu bardziej unikatowego charakteru? Niezależnie na które z pytań odpowiedziałeś twierdząco, pragniemy wyjść Ci na przeciw i proponujemy szeroki wybór akcesoriów ochronnych tj. szkła, folie i etui dla iPhone 13 Pro

Twoim głównym celem jest solidna ochrona bez zaburzania wyglądu telefonu? Czy też może właśnie chcesz zmienić jego wygląd i sprawdzić, aby rzucał się w oczy i był nietypowy? Pracujesz i żyjesz w warunkach, gdzie wytrzymałość urządzenia jest często wystawiana na próbę? A może pracujesz w biurze i chcesz ochronić swojego iPhone głównie przed zarysowaniami? W każdym z powyższych przypadków - możemy Ci pomóc. 

Bogaty asortyment w Home Screen pozwoli Ci wybrać idealne rozwiązanie spośród etui m.in. z elastycznego poliuretanu, twardego poliwęglanu, aluminium, szare, białe, złote, sinokoperkowe, z uchwytem, bez uchwytu, ze wzorki, w ślaczki, w kratkę, magnetyczne, ze smyczą, z wycięciem na logo, przezroczyste... możemy tak wymieniać bez końca. Przejrzyj ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz!

Oczywiście - ochrona telefonu to nie tylko pokrowiec. Znajdziesz tutaj także wiele modeli folii ochronnych, szkieł hartowanych i hybrydowych, które zabezpieczą przedni panel iPhone 13 Pro i pozwolą dłużej cieszyć się nim bez zarysowań czy pęknięć.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj