Samsung Galaxy S22 Ultra - bogata oferta produktów o bardzo wysokiej jakości.


Wielki sukces jakim może się pochwalić firma na przestrzeni lat, sprawiła, że zyskała pozycję globalnego lidera w tworzeniu zaawansowanej technologii, przez co stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Samsung Galaxy S22 Ultra to zdecydowanie najnowszy i zarazem najciekawszy model stworzony przed firmę Samsung.

Szczytowa jasność do 1800 nitów robi wrażenie. Jest to smartfon z najjaśniejszym wyświetlaczem jaki wyprodukowano do tej pory. Ogromny 6,8 calowy wyświetlacz warto odpowiednio zabezpieczyć. Do pewnej ochrony przyda się wysokiej jakości solidne etui wraz z szkłem, które zagwarantuje skuteczną ochronę i zabezpieczą Twój nowy nabytek. Oferujemy wysokiej jakości szkła hybrydowe, hartowane oraz folię ochronne, których zadaniem jest chronić ekran przed uszkodzeniami, takimi jak przypadkowe zarysowania czy pęknięcia. Dobór odpowiedniego etui, zabezpieczy telefon przed niechcianym upadkiem i uszkodzeniem obudowy.

Wysoka jakość produktów na naszej stronie, znanych i renomowanych marek sprawi, że będziesz czuł się bezpiecznie, a Twój telefon będzie się cieszył nienagannym wyglądem przez wiele lat.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Magsafe
Na aparat
Filtruj