Etui, folie i szkła Samsung Galaxy S20 Plus - w sklepie Home Screen


Stylowe czy bezpieczne? Najlepsze etui do Galaxy S20 Plus

Smartfony z serii S to najważniejsza linia urządzeń elektronicznych na świecie. Każdego roku świat czeka na informacje o tym, jak będzie wyglądać i jakie podzespoły będzie posiadać najnowszy model. Coraz to nowsze technologie, coraz większe osiągi i fenomenalny wygląd, na którym wzoruje się całą konkurencja – tak koreańska firma wytycza szklaki, tworząc nowe wersje „zabójców flagowców”. Za tę futurystyczną jakość dużo się płaci, dlatego jak najszybciej pomyśl i kup odpowiednie etui do Galaxy S20 Plus.

Ekran jest najważniejszy, dlatego wybierz ochronne szkło do Galaxy S20 Plus

Różnica między smartfonami i tabletami się zaciera. Te pierwsze wyglądają jak tablety, tylko nie mają już grubych, nieestetycznych ramek. Te drugie bardzo rzadko służą do dzwonienia, a częściej jako zabawka dla dziecka. Nowy Samsung Galaxy S20 Plus z pewnością zabawką nie jest. Bardzo duży ekran o przekątnej 6,7 cala i rozdzielczości 2K jest jednocześnie jednym z najjaśniejszych i najlepiej ocenianych w historii smartfonów. I nawet jeżeli wykupisz do niego gwarancję, to lepiej nie roztrzaskać ekranu, niż czekać kilka tygodni na jego naprawę, prawda? Do ochrony przed uderzeniami wybierz najlepsze etui do Galaxy S20 Plus, a ekran ochroni szkło do Galaxy S20 Plus.

Twój telefon będzie działać lepiej i dłużej dzięki akcesoriom do Galaxy S20 Plus

Producent zadbał o to, aby najnowszy smartfon z serii S miał w sobie to, co najlepsze. Na rynku jest wersja z modemem 5G, dzięki któremu łączność z Internetem jest jeszcze szybsza i stabilniejsza. Oszałamiający procesor Snapdragon 865 to gwarancja, że Samsung Galaxy S20 Plus długo będzie liderem wśród najszybszych telefonów. Dziesiątki innych rozwiązań sprawiają, że jest on przepięknym dziełem sztuki cyfrowej. Dlatego stosuj tylko sprawdzone akcesoria do Galaxy S20 Plus.

Najwyższej jakości etui do Galaxy S20 Plus i perfekcyjnie spasowane szkło do Samsunga Galaxy S20 Plus to obowiązkowe zakupy dla nowego urządzenia. Akcesoria do Galaxy S20, które dbają o unikalny wygląd, a jednocześnie chronią ekran i całe urządzenie przed uderzeniami i uszkodzeniami to już konieczność. Jeżeli ładowarka wzbudza Twój niepokój, a ładowanie odbywa się za wolno, to sprawdź w naszej ofercie przewody USB, ładowarki czy słuchawki. Futerał na telefon i szybka na ekran zadbają o nowego Samsunga Galaxy S20 na wiele lat.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj