Dlaczego warto chronić Galaxy A52?

Model A52 ma ogromne szanse powtórzyć sukces swojego poprzednika. Kolejny razem Samsung postawił na budżetowy wariant, któremu nic nie brakuje i może ponownie stać się prawdziwym hitem. Ekran Super AMOLED Full HD+ z odświeżaniem 120Hz. Wizualnie prezentuje się naprawdę nieźle i warto dodatkowo zainwestować w ochronę urządzenia w postaci wygodnego etui albo szkła ochronnego, aby móc się nim jak najdłużej cieszyć.

Na stronie naszego sklepu znajdziecie zróżnicowaną ofertę w zależności do preferencji. Solidną ochronę, pancernego etui gdy wasz telefon w pracy, czy podczas codziennego użytkowania narażony jest na upadki, oraz minimalną ingerencję przeźroczystego i cienkiego pokrowca w wygląd smartfona, która nie zakłóca naturalnego piękna telefonu. 

Jak ochronić ekran? 

Niewątpliwie wielką zaletą tego smartfonu jest jego wymiar 6,5”, dzięki czemu urządzenie jest bardzo poręczne jednak zasługuje na szczególną uwagę, jeżeli chodzi o ochronę ekranu. Mieszcząc się z łatwością w kieszeni gdzie najłatwiej o zarysowania i zdrapania. To czy wybierzemy folię ochronną czy szkło również uzależnione jest od sposobu w jaki użytkujemy smartfon. Szkło z pewnością lepiej ochroni nasz ekran w razie upadku, który w wiązałby się się ze znacznie większymi kosztami niż zakup szkła czy foli.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj