Etui Samsung Galaxy S10 Plus. Folie i szkła ochronne | Home Screen


Samsung Galaxy S10 Plus: etui, szkła hartowane, folie ochronne

Smartfony w dzisiejszych czasach to urządzenia, które cechują się niezbyt dobrą wytrzymałością na uszkodzenia spowodowane upadkami czy uderzeniami. Dążenie do jak największego wypełnienia przedniego panelu obszarem roboczym ma swoje zalety na przykład w komforcie użytkowania czy wyglądzie, jednak szkło jest zdecydowanie mniej wytrzymałe niż przykładowo metal czy plastik. Dodatkowo względy wizualne sprowokowały producentów do stosowania tafli szkła także na tylnej części smartfona – w efekcie mamy szklany gadżet, z którym trzeba obchodzić się dosłownie jak z jajkiem. Pewnie teraz rozmyślasz czy dobrym pomysłem jest kupno etui dla Samsunga Galaxy S10 Plus lub też szkła czy folii ochronnej.

Nie ujmując nowości koreańskiego producenta – Samsung Galaxy S10 Plus to zaawansowana i świetna konstrukcja. Ekran został rozciągnięty do aktualnych technicznych możliwości producenta, a w jego powierzchnie zostały wkomponowane obiektywy aparatów. Nie jest to rozwiązanie idealne, lecz z pewnością bardziej dyskretne i ładniejsze niż ogromne wycięcie w ekranie, którym uraczyło nas Apple, a potem większość rynku smartfonów. Zaawansowanie modelu przejawia się także w kwestii odblokowywania urządzenia – S10 Plus to jeden z pierwszych produktów Samsunga, w którym zaimplementowano czytnik linii papilarnych w ekranie. Niemal doskonałe rozwiązanie, pozwalające na maksymalne wypełnienie frontu ekranem, ale nie idealne.

Jak wszyscy wiemy, zaawansowanie technologiczne ma swoją cenę. Wymiana rozbitego ekranu w modelu S10 Plus z pewnością nie należy do tanich kwestii. Co możesz zrobić? W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” możesz zabezpieczyć swój smartfon za sprawą szerokiego wyboru etui oraz szkieł lub folii ochronnych dla Galaxy S10 Plus. Zupełnie przypadkiem :) Home Screen to sklep, który specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów ochronnych na przeróżne modele smartfonów. Możesz zapoznać się z bogatym asortymentem naszego sklepu i wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb oraz gustu. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z nami, a my pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania, które pozwoli Ci cieszyć się nienagannym stanem swojego urządzenia przez długi czas.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj