Etui Galaxy A50 i A50s. Folie i szkła hartowane | Sklep Home Screen


Etui Samsung Galaxy A50 i Galaxy A50s

Skorzystaj z szerokiej gamy akcesoriów do smartfonów dostępnej w sklepie Home Screen i już dziś zainwestuj w bezpieczeństwo swojego urządzenia. Jak mówi stare przysłowie „lepiej zapobiegać niż leczyć”, dlatego też warto pomyśleć o ochronie smartfona zanim coś złego mu się przytrafi. U nas znajdziesz wiele interesujących etui dla Samsunga Galaxy A50/A50s, spośród których na pewno wybierzesz model, który będzie Ci odpowiadał. Ich głównym zadaniem jest ochrona Twojego urządzenia przed różnego typu uszkodzeniami mechanicznymi, ale wiadomo, że każdy chce, żeby przy okazji case prezentował się ładnie. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli oraz kolorów, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. 

Warto także rozważyć zaopatrzenie urządzenia w szkło hartowane Samsung Galaxy A50 i A50s, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że nasz ekran będzie skrupulatnie chroniony. Ponadto, materiały z których szkło jest wykonane sprawią, ze Twój ekran będzie dłużej utrzymywał czystość. 

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych produktów, bądź tego, który będzie najodpowiedniejszy dla Twoich potrzeb to śmiało skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko by ułatwić Ci wybór. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj