Etui, folie i szkła Sony Xperia 1 - w sklepie Home Screen


Sony to japońska firma specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej, a jednocześnie jedna z najbardziej wpływowych firm w tej branży. Ich seria smartfonów o nazwie Xperia, pochodzącej od słowa experience (doświadczenie) została zapoczątkowana w 2008 roku. Jeśli więc jesteś posiadaczem któregokolwiek z urządzeń z tej rodziny, to z całą pewnością marzysz aby było ono skutecznie i skrupulatnie chronione. Nie mogłeś lepiej trafić! Już teraz zapoznaj się z szerokim asortymentem sklepu Home Screen, w którym znajdziesz różnego rodzaju etui Sony Xperia 1. Ich głównym zadaniem jest ochrona Twojego urządzenia przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia. Ponad to, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej naszych case’ów, ich różnym rodzajom oraz funkcjom, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy woli na przykład przezroczyste, nieingerujące w wygląd urządzenia obudowy, czy może preferuje te bardziej rzucające się w oczy. 

Przy rozmyślaniach o ochronie smartfona nie można także zapomnieć o zabezpieczeniu jego najważniejszej części- ekranu. Pomóc w tym może szkło ochronne Sony Xperia 1, które idealnie ochroni 6,5 calowy wyświetlacz OLED 4K HDR. Co najważniejsze, pomimo dodatkowej warstwy ochronnej jaką stworzy szkło hartowane, nie wpłynie ono w żaden sposób na jakość emitowanego obrazu, nasycenie kolorów czy czułość dotyku. 

Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto zainwestować w ochronę smartfona - podpowiadamy, że warto! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem akcesoriów, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania to koniecznie się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj