Etui, folie i szkła Samsung Galaxy S20 Ultra - w sklepie Home Screen


Jakie etui do Galaxy S20 Ultra wybrać?

Król wszystkich smartfonów, Samsung Galaxy S20 Ultra, wkroczył na tron na początku roku 2020. To jeden z największych smartfonów w historii, a poza tym najlepiej wyposażony, z najlepszymi aparatami i – co tu ukrywać – jeden z najdroższych. Urządzenie warte tyle co przyzwoity samochód używany wymaga najlepszych akcesoriów. Dlatego etui do Galaxy S20 Ultra nie tylko musi mieć unikalny wygląd, ale będzie cechować się niezawodnością i maksymalnym bezpieczeństwem. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko zaufane, sprawdzone modele etui do Galaxy S20 Ultra.

Czy warto sięgnąć po markowe szkło do Galaxy S20 Ultra?

To oczywiste, że najważniejszą dla oka częścią smartfonu jest jego wyświetlacz. Przed laty pokazywał jedynie, kto dzwoni, a dziś pełni funkcję monitora w komputerze. Ogromny, 6,9-calowy wyświetlacz w nowym Samsungu zajmuje prawie cały front urządzenia. Super jasny i czysty obraz to między innymi zasługa bardzo wysokiej rozdzielczości 2K i technologii AMOLED. Czy wyobrażasz sobie, że któregoś dnia ten piękny wyświetlacz mógłby pęknąć? My też nie. Dlatego stosuj sprawdzone i atestowane szkło do Galaxy S20 Ultra. Szeroką ofertę na szkło do Galaxy S20 Ultra znajdziesz również u nas.

Czy akcesoria do Galaxy S20 Ultra mają duże znaczenie?

Ogromny i jasny wyświetlacz potrzebuje dużo energii, aby doświetlić każdy jego piksel. Dlatego w urządzeniu zastosowano pojemną, liczącą prawie 5000 mAh baterię. To już nie ta sama technologia, co przed laty, która pozwalała na korzystanie z dowolnej ładowarki. Ultra szybki system ładowania baterii wymaga odpowiedniej ładowarki, a ta potrzebuje właściwego przewodu USB. Ładowanie indukcyjne, czyli bezprzewodowe, także musi być odpowiednio wydajne. Dlatego zadbaj o odpowiednie akcesoria do Galaxy S20 Ultra. Oryginalne dodatki są niedostępne w sprzedaży – zadbał o to producent – dlatego sięgaj do markowe i sprawdzone akcesoria do Galaxy S20 Ultra.

Telefon, komputer, telewizor, nawigacja w jednym urządzeniu. Co jeszcze mieści się w najnowszym Samsungu Galaxy S20 Ultra? Sprzęt zaopatrzony w najlepsze podzespoły i dopieszczony w każdym calu jest drogi i powinien być niezawodny. O niezawodność możesz zatroszczyć się samodzielnie, stosując odpowiednie szkło do Galaxy S20 Ultra lub szybkę na ekran, futerał na telefon albo najlepsze etui do Galaxy S20 Ultra i korzystając z akcesoriów do Galaxy S20 Ultra z najwyższej klasy.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj