Etui, szkła i folie ochronne dla OnePlus 7T Pro - w sklepie Home Screen


OnePlus 7T Pro to jedna z ciekawszych i budzących największe emocji propozycji na rynku. Jest to urządzenie, które wyposażone zostało w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 i system operacyjny Android 9.0 Pie z nakładką OxygenOs 9.5. Jego wymiary wynoszą 162,6mm x 75,9mm x 8,80mm. 

Jeżeli jesteś posiadaczem tego smartfona, to z całą pewnością wydałeś już dużo pieniędzy na jego kupno, a teraz marzysz o skutecznej ochronie, która zabezpieczy urządzenie przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi. Z pomocą przychodzi Ci sklep Home Screen i jego bogata oferta. W naszym asortymencie znajdziesz wiele etui przeznaczonych dla OnePlus 7T. Preferujesz delikatne, nieingerujące w wygląd urządzenia obudowy, czy może te grube, solidne, niemal militarne? Niezależnie od tego jak odpowiedziałeś, w naszym z sklepie z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Mówiąc o ochronie urządzenia warto także rozważyć zabezpieczenie najważniejszej części smartfona - ekranu. Do tego zadania przydatne stać się może szkło hartowane dedykowane OnePlus 7T. Jego głównym zadaniem jest ochrona 6,67 calowego ekranu przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Mimo wzmożonej ochrony, możemy zapewnić że dodatkowa warstwa ochronna w żaden sposób nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu też czułość dotyku. 

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy zainwestować w ochronę urządzenia to pozwolimy sobie zacytować znane przysłowie, a mianowicie „lepiej zapobiegać niż leczyć”. W tym przypadku powiedzenie to powinno brzmieć: lepiej teraz zainwestować w ochronę niż urządzenia, niż później wydawać pieniądze na naprawę uszkodzeń mechanicznych (nie podlegających reklamacji).

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów? A może nie wiesz, które z akcesoriów wybrać, aby najlepiej spełniały Twoje oczekiwania i upodobania? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Filtruj