Markowe akcesoria - folie i etui dla Galaxy Z Flip3

Galaxy Z Flip to zaraz obok serii Fold eksperyment koreańskiego producenta, który świetnie przyjął się na rynku. Wprowadzili do portfolio powiew świeżości i wprowadzili w zakłopotanie sceptyków coraz większych smartfonów, które nie mieszczą się w kieszeni spodni czy marynarki. Jednak jak to z każdym urządzeniem mobilnym - Flip, jak i inne smartfony, służy do aktywnej eksploatacji w każdych warunkach i jest narażony na szereg uszkodzeń, począwszy od denerwujących oko zarysowań, skończywszy na poważnych pęknięciach lub złamaniach. 

Galaxy Z Flip3 to telefon drogi w serwisowaniu. Składania konstrukcja, nietypowe rozwiązanie zginanego ekranu, a także drugi ekran i flagowe podzespoły. Abstrahując nawet od kosztów napraw, oddanie smartfona do serwisu wiąże się ze stratą czasu i brakiem dostępu do swojego ulubionego urządzenia. Jak to mówią - lepiej zapobiegać niż leczyć...

...dlatego też powstał sklep Home Screen. W jego asortymencie znajdziesz bogaty wybór pokrowców i etui dla Galaxy Z Flip3. Rozwiązania dopasowane do gustu i potrzeb - zawsze znajdziesz coś dla siebie, zarówno gdy potrzebujesz codziennej ochronny, która nie rzuca się w oczy i nie zaburza oryginalnego wyglądu, jak i bardziej pancernego rozwiązania.

Ochrona wyświetlacza to także ważna kwestia, dlatego możemy zaoferować Ci folie ochronne dla Flip3, które skutecznie ochronią ekran urządzenia. Nie dopuść do uszkodzeń, zarysowań i skorzystaj z naszych rozwiązań.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj