Etui, folie i szkła Samsung Galaxy Note 8 - w sklepie Home Screen

Galaxy Note 8 – słusznej wielkości sprzęt

Po "płonącej" wpadce z modelem Galaxy Note 7, wydaje się, że Samsung odrobił lekcję i tym razem stworzył sprzęt z zupełnie innej półki. Najnowsze dziecko, producenta z Korei Południowej – Samsung Galaxy Note 8 to phablet, czyli połączenie telefonu komórkowego i tabletu, o naprawdę słusznych rozmiarach. Wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Quad HD (2960x1440) tworzy ekran o przekątnej 6.3 cala. Nietypowe wyświetlanie obrazu w formacie 18,5:9 może początkowo wydawać się nieco dziwne ale po bliższym zapoznaniu jest to idealny format do oglądania YouTube'a, Netflix'a czy scrollowania zdjęć na Facebook'u. 

Biorąc pod uwagę gabaryty powyższego modelu, może być on narażony na częste upadki, drobne otarcia i ryski. Dlatego musisz zadbać o odpowiednią ochronę swojego telefonu. Nie chcesz przecież zniszczyć wysokiej jakości sprzętu na, który wydałeś niemałe pieniądze.

Idealne etui Galaxy Note 8

Szukając odpowiedniego etui do Note 8, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Boczne krawędzie ekranu nie są tak mocno zagięte jak to bywało w poprzednich wersjach. W górnej części wyświetlacza znajdować będą się sensory, przez co górna ramka wyświetlacza może być nieznacznie większa. Implementacja podwójnego przetwornika obrazu, pozwalającego na robienie wysokiej jakości zdjęć, spowodawała że z obudowy telefonu dość wyraźnie wystaje aparat z dwoma obiektywami. Zaprojektowany przez Samsunga rysik S Pen ma znajdować się w slocie w dolnej części obudowy. Wybierając etui dla Twojego telefonu, weź pod uwage, że musisz mieć do niego łatwy dostęp.

Aby zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz, aby jego użytkowanie nie wiązało sie z kłopotami i niezręcznym zdejmowaniem etui, kiedy musisz zrobić zdjęcie lub przesunąć palec po czytniku linii papilarnych umieszczonym obok modułu aparatu – potrzebujesz oryginalne etui do Galaxy Note 8.

Etui Ringke Galaxy Note 8

Firma Ringke to producent niezawodnych etui i szkieł ochronnych do telefonów komórkowych. Firma została stworzona przez ludzi, których misją jest rozwiązywanie codziennych ludzkich problemów. Pokrowce do Galaxy Note 8 od Ringke zapewnią maksymalną ochronę Twojego sprzętu. O wysokiej jakości produktów marki niech świadczy ponad 10 milionów produktów sprzedanych na całym świecie.

HomeScreen oferuje szeroki wybór etui do Galaxy Note 8 firmy Ringke. U nas nie tylko zabezpieczysz swój telefon, ale także wybierzesz etui, które podkreśli Twoją osobowość. Zabezpieczenia telefonów wykonane z pulieretanu zwiększają przyczepność aparatu do dłoni. Przy gabarytach naszego Samsunga, jest to czynnik kluczowy w poszukiwaniu idealnego etui do Note 8.

Designerzy Ringke stworzyli produkt specjalnie dopasowany pod najnowszy model południowokoreańskiego producenta. Wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły zostały przemyślane, aby ułatwić Ci codzienne korzystanie z telefonu.

Zatem oceń nas po okładce i wybierz etui dla swojego Note 8!

Produkt dodany do ulubionych