Etui Huawei P20 Pro, szkło hartowane i inne akcesoria - Home Screen

Etui Huawei P20 Pro i szkło hartowane

Rok 2018 to okres obfitujący w nowe, nietuzinkowe modele smartfonów. Specjalnie dla fanów marki Huawei, producent wypuścił na rynek nowoczesną wersję Huawei P20 Pro. Model ten zawiera szereg udogodnień, które przekładają się na takie zalety jak: szybkość i niezwykła wydajność. Osoby pragnące zakupić podany model smartfona, powinni uwzględnić jego wrażliwą konstrukcję, zapewniając mu ochronę dzięki ekskluzywnemu etui.

Egzemplarz Huawei P20 Pro uchodzi za prawdziwą elitę, jeśli chodzi o wybór telefonów. Uwzględniając jego liczne atuty, firma Home Screen prezentuje specjalnie dla Ciebie szereg ciekawych rozwiązań, które pomogą utrzymać smartfon w nieskazitelnym stanie. Zróżnicowany wybór obejmuje takie produkty jak: etui do Huawei P20 Pro typu book case, pokrowce z wytrzymałego tworzywa czy akcesoria w postaci szkła hartowanego Huawei P20 Pro, stworzone z myślą o  ekranie smartfona.

Odpowiednia ochrona dla Twojego Huawei P20 Pro

W zależności od Twoich potrzeb możecie dopasować modele etui nie tylko ze względu na charakterystyczny dla nich design czy kolor, ale również właściwości tworzywa. Zdecydowaną większość etui cechuje wykonanie, które jest odporne na zarysowania, posiada świetną amortyzację na uderzenia oraz chroni model przed nadmiernym przegrzaniem się.

Akcesoria w postaci etui Huawei P20 Pro i pokrowców na smartfony są dopracowane w najmniejszych szczegółach, dbając nie tylko o bezpieczeństwo urządzenia, ale także o wygodę korzystania z  niego przez użytkownika. Etui prezentowane przez Home Screen to gwarancja komfortowego uchwytu, który zapobiegnie przed przypadkowym wyślizgnięciem się smartfona z ręki. Zadbaj o swój Huawei P20 Pro, zapewniając mu należytą ochronę i ciesz się wygodnym etui o unikatowym designie. 

Sprawdź także inne akcesoria na smartfony dostępne w naszym sklepie, takie jak etui do Huawei P30 Pro czy etui z klapką Huawei.

Produkt dodany do ulubionych