iPhone 7

Decydując się na zakup nowoczesnego telefonu warto zadbać o jego bezpieczeństwo, a w tym pomocne będzie etui do smartfona. Iphone 7 to obecnie najnowszy model telefonu wyprodukowany przez firmę Apple. Ponieważ wiemy, że posiadaczom tych telefonów równie mocno zależy na funkcjonalności jak i designie, wyselekcjonowaliśmy pokrowce do iPhone 7, które spełniają oba te kryteria.

Etui do smartfona iPhone 7 to nie wszystko, w co warto wyposażyć swój telefon, aby zabezpieczyć go przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniem. Dlatego w naszej ofercie znajdują się specjalne szkła, które po nałożeniu ich na ekran telefonu chronią go przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Szkło i pokrowiec iPhone 7 to zestaw, który w pełni ochroni Twój telefon.

Etui VRS Design Layered Dandy iPhone 8/7 Brown
Dostępny
iPhone 8

Etui VRS Design Layered Dandy iPhone 8/7 Brown

VRS DESIGN
VRS066BRW
89,00 zł
Świetnej jakości etui, które jest praktyczne i pozwoli w wyrafinowany sposób podkreślić elegancje Twojego iPhone'a 8 lub 7
Etui Ringke Fusion iPhone 7 Crystal View
Dostępny
iPhone 7

Etui Ringke Fusion iPhone 8/7 Crystal View

RINGKE
RGK120CL
4 Opinie
59,00 zł
Hybrydowe etui do iPhone 8/7, które świetnie zabezpieczy Twojego smartfona i pozwala na niezliczone możliwości personalizacji urządzenia.
Etui Ringke Fusion iPhone 7 Crystal View
  • Obniżka / -20,00 zł
Dostępny
iPhone 7

Etui Ringke Fusion iPhone 8/7 Smoke Black

RINGKE
RGK130SM
2 Opinie
39,00 zł 59,00 zł
Hybrydowe etui do iPhone 8/7 w kolorze dymionym, które świetnie chroni i nie ingeruje zbytnio w wygląd urządzenia.
Etui Ringke Fusion iPhone 7 Crystal View
Brak na stanie
iPhone 7

Etui Ringke Fusion iPhone 8/7 Rose Gold

RINGKE
RGK128RS
1 Opinie
59,00 zł
Hybrydowe etui do iPhone 8/7 w kolorze różowym, które świetnie ochroni Twojego smartfona, a do tego możesz je łatwo spersonalizować.
Etui Ringke Fusion iPhone 7 Ink Black
Brak na stanie
iPhone 7

Etui Ringke Fusion iPhone 8/7 Ink Black

RINGKE
RGK121INK
59,00 zł
Świetny minimalistyczny design, dobra ochrona w codziennym użytkowaniu i zachowany komfort przy korzystaniu z urządzenia - tym cechuje się model Ringke Fusion - etui dla iPhone 8/7. Dla Ciebie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.