Etui Apple iPhone 7 Plus. Obudowy i szkła hartowane - Home Screen

Jeśli szukasz obudowy na Apple iPhone 7 Plus zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Może szukasz czegoś na specjalną okazję? Albo robisz dużo zdjęć, na których twój telefon musi prezentować się nienagannie? Wyobraź sobie, jak będzie wyglądał twój iPhone 7 Plus w etui dopasowanym do twoich potrzeb! Prawda, że przyjemny widok?

Etui na iPhone 7 Plus - sprawdź i zamów!

Co więcej, wybór tego akcesorium nie tylko wpłynie pozytywnie na wygląd smartfona, ale również zwiększy bezpieczeństwo w przypadku uderzenia lub upadku urządzenia. Aby w pełni zabezpieczyć telefon polecamy również zakup specjalnego szkła ochronnego zwanego szkłem hartowanym, które po naklejeniu na wyświetlacz Apple 7 Plus zabezpieczy go przed niepożądanymi zarysowaniami czy śladami palców.

Etui iPhone 7 Plus może być bezbarwne lub kolorowe, sztywne bądź wykonane z miękkich materiałów. Decyzja o tym, w jakie etui ubrać telefon należy do ciebie. Pamiętaj, że jest to akcesorium, które łatwo wymienić. Może warto zaszaleć i wybrać kilka etui zmienianych w zależności od nastroju? Zobacz ofertę etui na iPhone