Folie i etui dla Samsunga Galaxy Fold - w sklepie Home Screen


Szeroka oferta etui dla Samsunga Galaxy Fold.

„Urządzenie inne niż wszystkie. Galaxy Fold to przełomowy smartfon, który na nowo definiuje kategorię urządzeń technologii mobilnej”. Taki opis innowacyjnego urządzenia od Samsunga znaleźć możemy na oficjalnej stronie producenta. Dlaczego Galaxy Fold jest tak wyjątkowy w porównaniu z innymi  smartfonami? Dzieje się to za sprawą wyświetlacza Infinity Flex Display. Jest to 7,3 calowy ekran Dynamic AMOLED, jednak nie tylko wielkość wyświetlacza jest tu zaskakująca. Zadziwiające jest również to że ekran jest składany! Zastanawiasz się jakim cudem? Dzieje się tak za sprawą polimerowego materiału, z którego został wykonany wyświetlacz. Tworzywo to zapewnia elastyczność ekranu. Ponadto, w urządzeniu zastosowano zawias inspirowany mechanizmami zegarkowymi, dzięki czemu Galaxy Fold idealnie zamyka się i otwiera niczym książka. Co ciekawe, firma Samsung postawiła na stonowane, standardowe kolory: Space Silver oraz Cosmos Black. Może producenci stwierdzili, że innowacyjny ekran i niestandardowe kolory to już nieco za odważny ruch? 

Chroń skutecznie swojego Folda - Home Screen Ci w tym pomoże

Jeśli jesteś posiadaczem Samsunga Galaxy Fold, lub rozważasz jego kupno, to z całą pewnością poszukujesz rozwiązań, które pozwolą Ci skutecznie chronić swojego smartfona. Pomóc Ci w tym mogą pokrowce i etui dla Samsung Galaxy Fold, których głównym zadaniem jest zabezpieczeniem Twojego urządzenia przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia. Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje etui delikatne, nieingerujące w wygląd urządzenia, zabudowane, niemalże militarne, czy kolorowe, mocno rzucające się w oczy. 

Rozprawiając na temat ochrony urządzenia warto też pamiętać o zabezpieczeniu 7,3 calowego wyświetlacza smartfona. Tutaj z pomocą przyjść może folia ochrona, dzięki której Twój ekran będzie w lepszej kondycji przez dłuższy czas. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości na temat naszego asortymentu, to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko by Ci na nie odpowiedzieć.