PanzerGlass Xiaomi Sticlă temperată curbată Super+ Mi 11 / Mi 11 Ultra Caz prietenos Antibacterian negru

SKU: PZG496
EAN: 5711724080357
32,45 €
Include TVA

Nu este disponibil
Return icon 30 de zile pentru returnare
Shipping Icon Livrare gratuită Inpost peste 100zl - check out
Payment Icon Plăți convenabile și sigure
Descriere

Protecție completă pentru un ecran curbat

PanzerGlassSticla temperată oferă cel mai înalt standard de protecție pentru ecranul telefonului, menținând în același timp sensibilitatea completă a panoului tactil. Acesta protejează întreaga suprafață a ecranului, inclusiv marginile curbate (Curved Edges). Forma sticlei este optimizată pentru a proteja cele mai sensibile părți ale ecranului, menținând în același timp funcționalitatea completă. Toate marginile au fost atent rotunjite și șlefuite pentru a asigura confortul în timpul utilizării.

Compatibil cu orice carcasă, Case Friendly

Forma și dimensiunea sticlei au fost concepute pentru a permite utilizarea cu orice carcasă. PanzerGlassAruncați o privire la gama de carcase ™ ClearCase™.

Duritate crescută a sticlei

PanzerGlassLa fel ca toate sticlele ™ Super+, acest produs este supus unui proces dublu de întărire, care îi crește dramatic duritatea, oferind o protecție ridicată la impact și la zgârieturi pentru ecranul dvs.

Detalii despre produs
PZG496

Referințe specifice

cod ISBNPAN-PAN000244
cod EAN135711724080357
Reviews(0)

Reviews

Dostępny kod rabatowy! mXmgV0O4Lf

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “PanzerGlass Xiaomi Sticlă temperată curbată Super+ Mi 11 / Mi 11 Ultra Caz prietenos Antibacterian negru”


.gif .jpg .jpeg .jpe .png .webp

Conectați-vă

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart