Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 1
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 2
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 3
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 4
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 5
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 6
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 7
Uchwyt samochodowy na kokpit / do kratki z ładowarką bezprzewodową Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 8
Cena
Sprzedano 9 sztuk!
Ocena
Szybkie zakupy 1-Click
Wysyłka w poniedziałek
30 dni na zwrot
Wysokie oceny
Bezpieczne płatności
Opis
Uchwyt oferuje trzy opcje montażu – na kokpicie, szybie lub kratce wentylacyjnej – co pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza każdego pojazdu oraz preferencji użytkownika. Wbudowana ładowarka o mocy 15W umożliwia szybkie i bezprzewodowe ładowanie telefonu w trakcie jazdy, bez potrzeby podłączania kabli.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Mocowanie do kokpitu, szyby lub kratki nawiewu
- Kompatybilny z technologią MagSafe
- Wytrzymała i stabilna konstrukcja
- Regulowane teleskopowe ramię
- Obrotowa głowica 360 stopni
- Wykonany z ABS i Aluminium
- Moc wyjściowa: 5W / 7.5W / 10W / 15W
- Moc wejściowa: 9V/2.1A