Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 1
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 2
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 3
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 4
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 5
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 6
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 7
Car mount for dashboard / vent with wireless charger Tech-Protect MM15W-V10 Magnetic MagSafe Dashboard & Vent Car Mount Wireless Charger 15W Black - 8
Price
9 units sold!
Rating
Express Checkout 1-Click
Shipping on Monday
30-day returns
Highly rated
Secure payments
Description
The mount offers three installation options – on the dashboard, windshield, or air vent – allowing for perfect fitting to the interior of any vehicle and user preferences. The built-in 15W charger enables fast and wireless charging of the phone while driving, eliminating the need to connect cables.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Mounting for dashboard, windshield, or air vent
- Compatible with MagSafe technology
- Durable and stable construction
- Adjustable telescopic arm
- Rotating 360-degree head
- Made of ABS and Aluminum
- Output power: 5W / 7.5W / 10W / 15W
- Input power: 9V/2.1A