Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch to smartwatche z Wear OS, które monitorują zdrowie, aktywność i powiadomienia. W homescreen.pl znajdziecie paski, opaski, szkła ochronne i folie do każdego modelu — od klasycznego Watch 42mm po najnowszego Galaxy Watch 8 i Watch Ultra.
Dobierzcie pasek w odpowiednim rozmiarze i materiale oraz zabezpieczcie wyświetlacz szkłem lub folią, by zegarek wyglądał jak nowy przez lata użytkowania.
Filtry
Products
![Szkło hartowane Tech-Protect Easy Set+ do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 44mm Clear [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F9%2F6%2F0%2F6%2F879606-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Szkło hartowane Tech-Protect Easy Set+ do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 44mm Clear [2 PACK]
Wysyłka w wtorek
![Szkło hartowane Tech-Protect Easy Set+ do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 40mm Clear [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F9%2F5%2F9%2F1%2F879591-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Szkło hartowane Tech-Protect Easy Set+ do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 40mm Clear [2 PACK]
Wysyłka w wtorek
![Szkło hartowane Tech-Protect Easy Set+ do Samsung Galaxy Watch Ultra 2 2026 47mm Clear [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F9%2F5%2F7%2F6%2F879576-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Szkło hartowane Tech-Protect Easy Set+ do Samsung Galaxy Watch Ultra 2 2026 47mm Clear [2 PACK]
Wysyłka w wtorek
![Etui z wbudowanym szkłem hartowanym Tech-Protect Defense do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 44 mm Matte Black & Clear [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F9%2F0%2F9%2F1%2F879091-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Etui z wbudowanym szkłem hartowanym Tech-Protect Defense do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 44 mm Matte Black & Clear [2 PACK]
Wysyłka w wtorek
![Etui z wbudowanym szkłem hartowanym Tech-Protect Defense do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 40 mm Matte Black & Clear [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F9%2F0%2F7%2F8%2F879078-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Etui z wbudowanym szkłem hartowanym Tech-Protect Defense do Samsung Galaxy Watch 8 / 9 40 mm Matte Black & Clear [2 PACK]
Wysyłka w wtorek

Pasek Samsung Trail do Galaxy Watch Ultra2 szary
Wysyłka jutro

Pasek Samsung Trail do Galaxy Watch Ultra2 khaki
Wysyłka jutro

Ładowarka indukcyjna Samsung do Galaxy Watch 5/6/7/8/9/Ultra/Ultra2 czarny
Wysyłka jutro
![Folia matowa Bizon Watch Film Matte Duo do Galaxy Watch 9 44 mm [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F8%2F1%2F0%2F3%2F878103-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Folia matowa Bizon Watch Film Matte Duo do Galaxy Watch 9 44 mm [2 PACK]
Wysyłka w wtorek
![Folia matowa Bizon Watch Film Matte Duo do Galaxy Watch 9 40 mm [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F8%2F0%2F9%2F8%2F878098-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Folia matowa Bizon Watch Film Matte Duo do Galaxy Watch 9 40 mm [2 PACK]
Wysyłka w wtorek

Pasek Materiałowy Samsung Trail do Galaxy Watch Ultra 2 zielony
Wysyłka jutro

Pasek Silikonowy Samsung Sport do Galaxy Watch 9 S/M czarny
Wysyłka jutro

Pasek Silikonowy Samsung Misty do Galaxy Watch 9 M/L miętowy
Wysyłka jutro

Pasek Silikonowy Samsung Misty do Galaxy Watch 9 M/L beżowy
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 S/M żółty
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 S/M zielony
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 S/M niebieski
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 S/M brązowy
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 M/L żółty
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 M/L niebieski
Wysyłka jutro

Pasek Materiałowy Samsung Fabric do Galaxy Watch 9 M/L czarny
Wysyłka jutro
![Folia matowa Bizon Watch Film Matte Duo do Galaxy Watch Ultra 2 (2026) 47 mm [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F7%2F0%2F0%2F9%2F877009-large_default.jpg&w=1200&q=75)
Folia matowa Bizon Watch Film Matte Duo do Galaxy Watch Ultra 2 (2026) 47 mm [2 PACK]
Wysyłka w wtorek
Inne z kategorii Samsung
Akcesoria do smartwatchów Samsung Galaxy Watch
Linia Galaxy Watch obejmuje kilkanaście generacji zegarków — od pierwszego Galaxy Watch 42/46 mm po najnowszego Galaxy Watch 8 i wytrzymałego Galaxy Watch Ultra. Do tego dochodzą opaski fitness Galaxy Fit. W homescreen.pl macie kompletną ofertę akcesoriów do każdego z tych modeli.
Paski, opaski i bransolety
Wymiana paska to najprostszy sposób na personalizację zegarka. W ofercie znajdziecie paski silikonowe (sportowe), skórzane (eleganckie), nylonowe (lekkie) i metalowe bransolety (premium). Ważne — przed zakupem sprawdźcie szerokość paska:
- Galaxy Watch 8, Watch7, Watch6, Watch5, Watch4 — pasek 20 mm
- Galaxy Watch Ultra — pasek 22 mm
- Galaxy Watch3 45 mm, Watch 46 mm — pasek 22 mm
Szkła i folie ochronne na zegarek
Wyświetlacz smartwatcha jest narażony na uderzenia i zarysowania — szczególnie podczas ćwiczeń. Szkła hartowane chronią przed tłuczeniem, a folie hydrożelowe — przed rysami. Do modeli z zakrzywionym ekranem (Watch Ultra) lepiej sprawdzą się folie, które pokryją całą powierzchnię.
Modele Galaxy Watch w ofercie
Przejrzyjcie akcesoria do konkretnego modelu:
- Galaxy Watch 8 — najnowsza generacja
- Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra
- Galaxy Watch6 i Galaxy Watch5
- Galaxy Watch4 i Galaxy Fit3
Szukacie akcesoriów do smartfonów Samsung? Sprawdźcie serie Galaxy S i Galaxy Z Flip.
Najczęściej zadawane pytania
Czy pasek z Galaxy Watch5 pasuje do Galaxy Watch7?
Tak — modele Galaxy Watch4, Watch5, Watch6, Watch7 i Watch8 w standardowym rozmiarze korzystają z pasków 20 mm i są ze sobą kompatybilne.
Jak dobrać rozmiar paska do Galaxy Watch?
Sprawdźcie szerokość paska na spodzie zegarka lub w specyfikacji producenta. Większość modeli Galaxy Watch to 20 mm, a Watch Ultra i starsze 46 mm — 22 mm.

















![Etui z wbudowanym szkłem hartowanym Tech-Protect Defense do Samsung Galaxy Watch Ultra 2 2026 47 mm Matte Black & Clear [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F7%2F9%2F1%2F0%2F4%2F879104-large_default.jpg&w=1200&q=75)











