Mi Series

Xiaomi to jedna z najlepiej prosperujących firm produkujących elektronikę ostatnich czasów. W swojej ofercie mają wiele interesujących sprzętów, w tym między innymi smartfony. Xiaomi Mi series to jedna z ich najbardziej rozbudowanych rodzin telefonów. Jeśli jesteś użytkownikiem któregoś z modeli wchodzących w skład tego zbioru, to z całą pewnością zastanawiasz się jak go skutecznie chronić aby służył Ci przez długie lata. Bardzo dobrze trafiłeś. W asortymencie sklepu Home Screen znajdziesz wiele akcesoriów spośród których możesz wybierać te, najbardziej Ci odpowiadające. Dzięki wielu opcjom kolorystycznym, wielu różnym rodzajom oraz wzorom nawet najbardziej wybredni klienci z całą pewnością znajdą coś co „wpadnie im w oko”. Dlatego też nie zwlekaj ani chwili dłużej tylko już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i zapewnij swojemu smartfonowi najlepszą ochronę na jaką zasługuje!

Etui DuxDucis SkinPro Xiaomi Mi8 Gray  + Szkło
Dostępny
Mi8

Etui DuxDucis SkinPro Xiaomi Mi8 Gray + Szkło

DUXDUCIS
DDS117GRY
49,00 zł
DuxDucis to świetny przykład tego, że można fantanstycznie chronić swój smartfon, nadać mu jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a to wszystko za niewygórowaną cenę. Poznaj DuxDucis SkinPRO - etui dla Xiaomi Mi8.
Etui DuxDucis SkinPro Xiaomi Mi Mix 2S Gray
Brak na stanie
Mi Mix 2S

Etui DuxDucis SkinPro Xiaomi Mi Mix 2S Gray + Szkło

DUXDUCIS
DDS100GRY
49,00 zł
DuxDucis to świetny przykład tego, że można fantastycznie chronić swój smartfon, nadać mu jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a to wszystko za niewygórowaną cenę. Poznaj DuxDucis SkinPRO - etui dla Xiaomi Mi Mix 2S.
Etui DuxDucis SkinPro Xiaomi Mi A1/5X Gray
Brak na stanie
Mi A1/5X

Etui DuxDucis SkinPro Xiaomi Mi A1/5X Gray + Szkło

DUXDUCIS
DDS030GRY
35,00 zł
DuxDucis to świetny przykład tego, że można fantastycznie chronić swój smartfon, nadać mu jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a to wszystko za niewygórowaną cenę. Poznaj DuxDucis SkinPRO - etui dla Xiaomi Mi A1/5X.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.