Galaxy A Series

Samsung Galaxy A series to kolejna seria urządzeń oferowana użytkownikom przez firmę Samsung. Są to urządzenia nieco tańsze od flagowców ale i nieco słabsze jeśli chodzi o podzespoły. Mimo wszystko urządzenia te, jak każde inne zasługują na solidną ochronę. Dlatego też, jeśli jesteś posiadaczem któregoś z modeli wchodzących w skład Samsung Galaxy A to koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen. Warto nadmienić, że nieważne czy wolisz cienkie, nieingerujące w wygląd urządzenia etui czy te grubsze, pancerniejsze - u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie, ponieważ posiadamy oba wymienione rodzaje case’ów. Ponad to, zagłębiając się w asortyment sklepu możesz się zorientować, że możesz także wybierać wśród kilku kolorów oraz kilku wzorów, tak, aby wybrane przez Ciebie akcesoria były jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i upodobań. Nie czekaj dłużej i już teraz zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen!

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy A8 2018 Crystal View
Dostępny
A8 (2018)

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy A8 2018 Clear

RINGKE
RGK629CL
59,00 zł
Etui, które świetnie ochroni Twój smartfon, a jednocześnie uwypukli jego elegancki design? Zapoznaj się z Ringke Fusion dla Galaxy A8 2018!
Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy A6 2018 Clear
Dostępny
A6 (2018)

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy A6 2018 Clear

RINGKE
RGK705CL
59,00 zł
Etui, które świetnie ochroni Twój smartfon, a jednocześnie uwypukli jego elegancki design? Zapoznaj się z Ringke Fusion dla Galaxy A6 2018!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.