Baseus Alloy Leather Case odolný obal s krytem na fotoaparát Xiaomi Mi 11 fialový (WIXM11-05)

SKU: BSU2574PRP
EAN: 6953156206113
MPN: WIXM11-05
34,99 zł
S DPH

Niedostępny
Return icon 30 dni na zwrot
Shipping Icon Darmowa dostawa Inpost od 100zł - sprawdź
Payment Icon Wygodne i bezpieczne płatności
Popis

Baseus Alloy Leather Protective Case ochranný elastický a odolný obal na smartphone

Tento elastický obal se přizpůsobí vašemu telefonu a chrání ho ze všech stran. Na dotek je nesmírně hladký, jemný, jeho textura připomíná kůži. Produkt byl vyroben z plastu, a proto je pevný, odolný vůči poškození a otřesům, snadno se udržuje v čistotě. Má dekorativní prvek v podobě hliníkové vložky kolem fotoaparátu a kovovou destičku dole.

Specifikace:

  • Značka: Baseus
  • Materiál: plast + hliníková slitina + přírodní kůže
  • Technologie: vstřikování

Sada obsahuje:

  • 1 x obal Baseus

Nejdůležitější vlastnosti:

  • Telefon lze bezdrátově nabíjet, aniž byste museli sundávat kryt
  • Komplexní ochrana zadní části krytu, hran a rohů
  • Materiály použití ve výrobě jsou vysoce kvalitní – nezničí se, chrání telefon
  • Ideálně přizpůsobené zařízení

Perfektní ochrana telefonu

Obal byl vytvořen procesem vstřikování, což znamená, že dokonale sedí na telefonu. Otvory pro kameru a porty mají správné rozměry a jsou umístěny tak, aby je nezakrývaly a nebránily používání telefonu nebo nabíjení. Zároveň otvor pro kameru vyplňuje průhledný materiál, který jej chrání před poškozením.

Vysoce kvalitní obal

Obal je hladký a jemně lesklý. Je odolný vůči vodě a vzniku skvrn a nečistot. Snadno se udržuje v čistotě. V důsledku kontaktu s klíči nebo mincemi není poškrábaný. Skládá se z 5 vrstev:

  • silikonového rámu,
  • tvrdého povrchu s otvory,
  • hladké kůže,
  • nanopovlaku,
  • kovové vložky kolem fotoaparátu.
Detaily produktu
Baseus
BSU2574PRP

Parametry

Dedykowany modelXiaomi Mi 11
Kod kraju pochodzeniaCN
Barvafioletowy
Kod CN

39269097
Typ opakowania

Pudełko

Specifické reference

isbnHURTEL-68673
ean136953156206113
MPNWIXM11-05
Reviews(0)

Reviews

Dostępny kod rabatowy! OOtoQJWcex

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Baseus Alloy Leather Case odolný obal s krytem na fotoaparát Xiaomi Mi 11 fialový (WIXM11-05)”


.gif .jpg .jpeg .jpe .png .webp

Přihlásit se

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart