Fólie hydrogelová Baseus Full-screen Curved 0.15mm Xiaomi Mi 11 [2 PACK]

SKU: BSU2729
EAN: 6953156204249
MPN: SGXM11-02
24,00 zł
S DPH

Niedostępny
Return icon 30 dni na zwrot
Shipping Icon Darmowa dostawa Inpost od 100zł - sprawdź
Payment Icon Wygodne i bezpieczne płatności
Popis

Ochranná fólie pro Xiaomi Mi 11

Dokonalá ochranná fólie značky Baseus zakryje celý displej vašeho smartphonu a ochrání ho před různými mechanickými poškozeními a škrábanci. Žádným způsobem neovlivňuje citlivost dotyku ani reprodukci zobrazených barev.

 

Odolná

při navrhování SGXM11-02 byla použita technologie, která zabraňuje vzniku vzduchových bublin a dokonale přilne k displeji telefonu. Fólie je neuvěřitelně odolná vůči různým nárazům, pádům nebo poškrábání ostrými předměty. Díky tomu se nemusíte obávat o displej svého smartphonu. Úplně pokrývá celou jeho plochu a chrání před poškozením.

Úplná ochrana

Fólie je průhledná a extrémně tenká - její tloušťka je pouze 0.15mm, avšak poskytuje úplnou ochranu displeje. Zaoblené okraje navíc chrání displej před odlupováním fólie a vnikáním prachu pod ni. To není vše! SGXM11-02 má 5 vrstev pro ještě větší ochranu. Nano oleofobní vrstva zabraňuje zanechávání otisků prstů. Druhá vrstva je elastická a snižuje viditelnost škrábanců. Další vrstva optimálně ovlivňuje reakci displeje na dotyk. Čtvrtá vrstva zabraňuje praskání. A poslední vrstva ovlivňuje reprodukci skutečných barev.

 

 

Specifikace

 

Výrobce Baseus
Model SGXM11-02
Materiál TPU
Kompatibilita Xiaomi Mi 11

 

 

Obsah balení

 

ochranná fólie pro Xiaomi Mi 11 x2

 

 

Detaily produktu
Baseus
BSU2729

Parametry

Dedykowany modelXiaomi Mi 11
Rodzajfolia ochronna
Kod kraju pochodzeniaCN
Liczba sztuk w zestawie2
Grubość0.15
Kod CN70071980
Typ opakowania

Pudełko

Specifické reference

isbnRCPRO-20497
ean136953156204249
MPNSGXM11-02
Reviews(0)

Reviews

Dostępny kod rabatowy! mXmgV0O4Lf

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Fólie hydrogelová Baseus Full-screen Curved 0.15mm Xiaomi Mi 11 [2 PACK]”


.gif .jpg .jpeg .jpe .png .webp

Přihlásit se

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart