Etui, folie i szkła Huawei Y7 Prime 2018 - w sklepie Home Screen


Chcesz skrupulatnie zabezpieczyć swój smartfon lecz nie wiesz w co zainwestować by pieniądze nie okazały się być wyrzucone w błoto? Wydałeś dość pieniędzy na swojego Huawei Y7 Prime (2018) i nie chcesz by jego ewentualne naprawy zrobiły dziurę w Twoim budżecie? Idealnie się składa. Skorzystaj z oferty sklepu Home Screen i już dziś zapomnij o troskach związanych z zamartwianiem się o bezpieczeństwo swojego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz etui Huawei Y7 Prime (2018), które łączą ze sobą wysokiej jakości ochronę z nienagannym wyglądem.  Obudowy, dzięki skrupulatnego wykonania, zabezpieczą Twój sprzęt podczas upadków czy nieszczęśliwych zrządzeń losu.

Warto także zaopatrzyć się w szkło hartowane do Huawei Y7 Prime, które ochroni Twój ekran przed zarysowaniami czy pęknięciami. Wysokiej jakości materiały, z których szkło zostało wykonane sprawią także, że nie będziesz musiał stale troszczyć się o czystość wyświetlacza, co wpłynie na komfort pracy z urządzeniem.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych etui oraz szkieł, ich specyfikacji czy doboru pod swoje wymagania śmiało kontaktuj się z nami!

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Filtruj