Etui Huawei Y7 2019. Folie i szkła | Sklep Home Screen


Huawei to chińska korporacja założona w 1987 roku, specjalizująca się w wytwarzaniu elektroniki użytkowej. Jesteś posiadaczem któregoś z ich wytworów? Jeśli tak, to z całą pewnością marzysz o tym, aby solidnie chronić swoje urządzenie, bo jesteś świadomy tego, że ewentualne naprawy mechaniczne mogą wyrządzić pokaźną dziurę w Twoim budżecie. W asortymencie sklepu Home Screen znajdziesz wiele etui Huawei Y7 (2019), które pomogą Ci w ochronie smartfona. Głównym zadaniem case’ów jest zabezpieczenie urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami, które są tak groźne dla żywotności smartfona.  Ich dodatkowymi atutami są: ciekawe wzory, szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodna funkcjonalność. 

Mówiąc o ochronie urządzenia nie można zapomnieć o zabezpieczeniu najważniejszej części smartfona- ekranu. Pomóc nam w tym może szkło hartowane Huawei Y7 2019, które będzie skrupulatnie, każdego dnia chroniło 6,26 calowy ekran urządzenia. Co więcej, dodatkowa warstwa ochronna może pomóc także w dbanie o czystość przedniego panelu, przy czym w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy czułość dotyku. 

Jak mówi stare przysłowie „lepiej zapobiegać niż leczyć”, więc idąc tym tropem- już dziś zaopatrz się w akcesoria dla Huawei Y7 2019, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się swoim smartfonem przez długi, długi czas.  

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Filtruj