Etui i szkła Sony Xperia XZ2 - w sklepie Home Screen

Dla wielu smartfon pełni rolę głównego urządzenia, z którego lubią korzystać na co dzień. Dlatego też nic dziwnego, że tak wielu fanów niecierpliwie wyczekuje wejścia nowych modeli na rynek. Nie inaczej jest z Sony Xperia XZ2, który łączy unikatowy design, ale też szereg funkcji, w tym zapewniający lepszą jakość nagrywanych filmów format 4K HDR. Mając na uwadze bezpieczeństwo tak kosztownych nowinek technologicznych, zamieściliśmy specjalnie dla Ciebie liczne pokrowce i etui, które zabezpieczą smartfon przed zniszczeniem oraz zapewnią komfort z jego użytkowania.

Na łamach kategorii akcesoriów dla smartfona Xperia XZ2 znajdziesz zróżnicowane etui typu book case, pancerne pokrowce, folie chroniące wyświetlacz czy szkła hartowane, stworzone w ramach bezpieczeństwa przedniego panelu modelu marki Sony. Dzięki selektywnemu, dopracowanemu wyborowi, będziesz mógł dopasować odpowiedni wariant do swoich potrzeb.

Jakość asortymentu stoi na bardzo wysokim poziomie. Zarówno futerały, jak i folie czy szkła hartowane, pozwalają amortyzować modele Xperii przed zniszczeniem oraz zarysowaniami. Wymienione w kategorii pozycje to zróżnicowane ze względu tworzywa opcje, które zapewnią ochronę Twojego telefonu. Dodatkowo każde etui posiada swój oryginalny design oraz paletę licznych kolorów do wyboru. Warianty te pozwolą w pełni dopasować pokrowiec pod własne gusta i upodobania.

Oprócz bezpieczeństwa zamieszczone w kategorii propozycje etui gwarantują też dużą wygodę w trakcie korzystania z telefonu. Użytkownik nie musi się więc obawiać, że jego smartfon wyślizgnie mu się przypadkiem z ręki. Zabezpieczenie w postaci dodatkowej obudowy czy folii ochronnej od firmy Home Screen to rozwiązania, które uchronią Twój model Xperii XZ2 przed zniszczeniem oraz zatroszczą się o jego efekt wizualny.