XZ2

Dla wielu smartfon pełni rolę głównego urządzenia, z którego lubią korzystać na co dzień. Dlatego też nic dziwnego, że tak wielu fanów niecierpliwie wyczekuje wejścia nowych modeli na rynek. Nie inaczej jest z Sony Xperia XZ2, który łączy unikatowy design, ale też szereg funkcji, w tym zapewniający lepszą jakość nagrywanych filmów format 4K HDR. Mając na uwadze bezpieczeństwo tak kosztownych nowinek technologicznych, zamieściliśmy specjalnie dla Ciebie liczne pokrowce i etui, które zabezpieczą smartfon przed zniszczeniem oraz zapewnią komfort z jego użytkowania.

Na łamach kategorii akcesoriów dla smartfona Xperia XZ2 znajdziesz zróżnicowane etui typu book case, pancerne pokrowce, folie chroniące wyświetlacz czy szkła hartowane, stworzone w ramach bezpieczeństwa przedniego panelu modelu marki Sony. Dzięki selektywnemu, dopracowanemu wyborowi, będziesz mógł dopasować odpowiedni wariant do swoich potrzeb.

Jakość asortymentu stoi na bardzo wysokim poziomie. Zarówno futerały, jak i folie czy szkła hartowane, pozwalają amortyzować modele Xperii przed zniszczeniem oraz zarysowaniami. Wymienione w kategorii pozycje to zróżnicowane ze względu tworzywa opcje, które zapewnią ochronę Twojego telefonu. Dodatkowo każde etui posiada swój oryginalny design oraz paletę licznych kolorów do wyboru. Warianty te pozwolą w pełni dopasować pokrowiec pod własne gusta i upodobania.

Oprócz bezpieczeństwa zamieszczone w kategorii propozycje etui gwarantują też dużą wygodę w trakcie korzystania z telefonu. Użytkownik nie musi się więc obawiać, że jego smartfon wyślizgnie mu się przypadkiem z ręki. Zabezpieczenie w postaci dodatkowej obudowy czy folii ochronnej od firmy Home Screen to rozwiązania, które uchronią Twój model Xperii XZ2 przed zniszczeniem oraz zatroszczą się o jego efekt wizualny.

Etui DuxDucis SkinPro Xperia XZ2 Gray
Dostępny
XZ2

Etui DuxDucis SkinPro Xperia XZ2 Gray

DUXDUCIS
DDS080GRY
49,00 zł
DuxDucis SkinPro to świetnej jakości etui dla Sony Xperii XZ2, które w pełni ochroni cały Twój smartfon. 
Folia 3mk Arc Sony Xperia XZ2
Dostępny
XZ2

Folia 3mk Arc Sony Xperia XZ2

3MK
3MK061
2 Opinie
39,00 zł
Folia na wyświetlacz Xperii XZ2 chroniąca całą powierzchnię wyświetlacza

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.