Etui i szkła Sony Xperia XZ2 Compact- w sklepie Home Screen

Możesz cieszyć się długo nieskazitelnym wyglądem swojego telefonu Sony Xperia XZ2 Compact, jeśli zabezpieczysz go akcesoriami od Home Screen. W naszym sklepie znajdziesz etui typu book case, które świetnie sprawdzi się w ochronie zarówno obudowy smartfona i jego ekranu, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić, że przypadku szybkiego odłożenia telefonu na szorstką powierzchnię porysujesz ekran. Do jego wykonania została zastosowana  skóra ekologiczna, która jest niezwykle przyjemna w dotyku i zapewnia świetny chwyt, a poliuretan na plecach etui usztywnia konstrukcje etui i sprawia, że jest elastyczniejsza. Wielbiciele np. ekstremalnych sportów będą z pewnością zadowoleni z tej osłony telefonu, bo ochroni ona urządzenie nawet w bardziej ekstremalnych warunkach.

W naszej ofercie znajdziesz również inne etui do Xperii XZ2 Compact. Etui model HS Case ma charakter nieco bardziej pancerny, więc pozwoli dłużej utrzymać smartfona w nienagannym stanie. Wycięcia na oczko aparatu, porty zewnętrzne czy głośniki zostało wykonane precyzyjnie, dzięki temu etui nie będzie zaburzało pracy Twojego smartfona. Możesz też osłonić swój telefon etui z serii Ringke, które zostało wcześniej poddane testom sprawnościowym i uzyskało certyfikat MIL STD 810G-516.6. To etui jest dodatkowo wyjątkowo odporne na ścieranie, dlatego będzie na pewno długo służyło.

Home Screen w swojej ofercie posiada również folię na wyświetlacz do smartfona Sony Xperia XZ2 Compact. Folia 3mk Arc to idealne rozwiązanie dla chcących ochronić wyświetlacz swojego smartfona z zaokrąglonym wyświetlaczem. Folia sprawdza się doskonale, a powierzchnia Self-Heal™ zapewnia samoregenerację folii w przypadku niewielkich zarysowań.