Etui, folie i szkła LG V30 - w sklepie Home Screen


LG V30 – czyli trzecie podejście LG do telefonów o dużych możliwościach

Podobnie jak poprzednie modele: LG V10 i LG V20, najnowszy flagowiec V30, również został wyposażony w funkcje, które mają zostawić konkurencje daleko w tyle. Czy rzeczywiście tak jest? Co kryje w sobie flagowiec, który skradł show na jednej z największych imprez elektroniki użytkowej w 2017 roku, Internationale Funkausstellung?

Pod względem specyfikacji technicznej, LG V30 naprawdę robi wrażenie. Wyposażony został w układ firmy Qualcomm – Snapdragon 835 wraz z 4GB pamięci RAM. Wyglądem V30 przypomina model LG G6. Wyświetlacz typu Full Vision zmniejszył powierzchnię zajmowaną przez ramkę telefonu i tym samym powiększył obszar samego ekranu, zapewniając użytkownikom aparatu jeszcze większa przyjemność z oglądania ulubionego video.

6-calowy wyświetlacz OLED idealnie wpasowany jest w cienką i lekką obudowę. Telefon jest wodoodporny i pomyślnie przeszedł nawet..wojskowe testy wytrzymałości!

Jak to jest z tym ekranem?

Główną innowacją w poprzednich telefonach firmy LG była technologia podwójnego ekranu. Nad głównym, większym ekranem, umieszczana była mniejsza matryca IPS. Według pomysłu twórców, mniejszy ekran miał dyskretnie wyświetlać komunikaty i powiadomienia.

W najnowszym flagowcu, patent podwójnego ekranu zastąpiony został oprogramowaniem pod ciekawą nazwą, „floating bar”. Jest to funkcja typu Always on Display – na ekranie wyświetlają się cały czas najważniejsze informacje oraz pasek umożliwiający dostęp do najczęściej używanych aplikacji. Na pasku użytkownik umieszcza cztery ulubione aplikacje i przenosi je w takie miejsce ekranu, aby mieć jak najwygodniejszy dostęp. Dzięki tej funkcji masz dostęp do odtwarzacza muzyki, komunikatora czy kalendarza bez konieczności włączania ekranu. Przy wygaszeniu telefonu, funkcja Always on Display działa jako drugi ekran.

Tak zaawansowany technologicznie telefon wymaga ochrony przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Rozwiązanie Always on Display dopomina się o zwrócenie jeszcze większej uwagi na ochronę ekranu.

Etui do LG V30

Etui do LG V30 jakie znajdziesz w sklepie Home Screen zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na maksymalne wykorzystanie funkcjonalności smartfona, przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony Twojego telefonu. Nowoczesny design etui nada modelowi V30 elegancki wygląd.

Płynne krągłości i idealnie dobrane proporcje zapewniają doskonały układ telefonu w dłoni oraz imponujące wrażenie wizualne. Dlatego potrzebujesz etui do LG V30, które nie tylko zabezpieczy ekran ale także dopełni wygląd telefonu, tworząc jednolita całość.

Projektanci etui do V30 pomyśleli o każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Etui jest dopasowane do rozmiaru telefonu, wycięcia pokrywają się z przyciskami i złączami systemowymi oraz skanerem linii papilarnych, który znajduje się tuż pod podwójnym aparatem. Etui jest wykonane z materiału przyjaznego dla wyświetlacza.

Zapraszamy Home Screen! 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Filtruj