Etui i szkła HTC U12 Plus - w sklepie Home Screen

Skorzystaj z szerokiego asortymentu sklepu Home Screen i już dziś zainwestuj w bezpieczeństwo swojego HTC U12 Plus. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę etui dedykowanych właśnie temu urządzeniu, których zadaniem jest nie tylko ochrona Twojego urządzenia ale także nadanie mu wyjątkowego wyglądu. Dzięki obudowom dedykowanym właśnie HTC U12 Plus Twój smartfon zyska zabezpieczenie przed zarysowaniami czy pęknięciami. Ponadto bogata skala kolorystyczna etui pozwoli Ci na spersonalizowanie wyglądu urządzenia do własnych upodobań, oraz zapewni wyjątkowość.

W kwestii ochrony warto również pomyśleć o szkle hartowanym dla HTC U12 Plus. Dzięki niemu ekran Twojego urządzenia będzie precyzyjnie chroniony, co pozwoli Ci odłożyć na bok troski związane z zamartwianiem się o różnego rodzaju  rysy czy pęknięcia. Ponad to, dzięki materiałom z której szkło zostało wykonane Twój ekran będzie utrzymywał czystość.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące tego które etui powinieneś wybrać, tak aby spełniały Twoje oczekiwania, to śmiało się z nami kontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by pomóc Ci w wyborze.

Produkt dodany do ulubionych