Etui, folie i szkła Redmi K20/K20 Pro - w sklepie Home Screen


Etui dla Redmi K20 & K20 Pro, szkła hartowane i inne akcesoria

Xiaomi wydaje coraz to nowsze i ciekawsze modele smartfonów, więc podlegająca mu submarka - Redmi nie chce być gorsza. Ostatnimi czasy w ich portfolio znalazła się bardzo ciekawa propozycja. Mowa tu o Redmi K20/K20 Pro. Dlaczego te urządzenia uznane są za tak interesujące? Dzieje się tak za sprawą przedniej kamerki, która wysuwana jest z górnej krawędzi urządzenia. Jesteś posiadaczem tego modelu? Jeśli tak, to z całą pewnością marzysz, aby był on skrupulatnie chroniony w każdym momencie dnia i nocy. Dzięki szerokiemu asortymentowi sklepu Home Screen to o czym marzysz może w łatwy sposób stać się rzeczywistością. Wystarczy tylko, że wybierzesz jedno z etui do Redmi K20/K20 Pro z naszej oferty i zaaplikujesz na swoje urządzenie. Głównym zadaniem obudów jest solidna i skrupulatna ochrona smartfona przed zarysowaniami, pęknięciami i zabrudzeniami, dzięki czemu będziesz mógł porzucić troski dotyczące ochrony urządzenia. 

Mówiąc o ochronie urządzenia, nie sposób nie wspomnieć także o zabezpieczeniu 6,4 calowego ekranu. Pomóc w tym może szkło hartowane przeznaczone dla modelu K20/K20 Pro. Co istotne, dodatkowa warstwa ochronna, którą stworzy szkło, w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy czułość dotyku. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszego asortymentu, to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Filtruj